Flirtujúco krásne riasy s Lashcode maskarou

podľa Monic Bert


Lashcode je blbuvzdorná riasenka 

Jej tajomstvo spočíva v perfektnej kombinácii liečivých látok a ultra-čiernych pigmentov , vďaka čomu je možné konečne vytvoriť maximálnu dĺžku , objem a presne oddeliť všetky riasy rýchlym a jednoduchým spôsobom. V dôsledku toho sa dosiahnutý účinok rovná úžasne dlhým a hrubým riasam a tiež zvýšenú hustotu rias, ktorá je viditeľná pozdĺž línií koreňov. Vďaka tomu maskara dodáva tzv. „Otvorené oči“. efekt, ktorý robí oči opticky väčšie.

Lashcode umožňuje získať mimoriadne krásne riasy bez toho, aby sa zlepili; ani sa nelúpu. Tento efekt je možný vďaka presnej štetke, ktorá sa postará o všetky dĺžky vlasov. Definuje dokonca aj tie najjemnejšie vlasy v rohoch očí, pretože jemne uchopuje mihalnice, ktoré rastú aj v spodnej časti očných viečok.

Vďaka tomu vyhrávate šarm, hĺbku a sviežosť

Lashcode palička sa vyrovná so všetkými typmi rias a perfektne sa prispôsobuje ich štruktúre.

Množstvo liečebných látok, ktoré sú uzavreté v elegantnej, monochromatickej fľaši, spôsobuje, že mihalnice sa každým dňom stanú čoraz viac krásnymi.

Za výživu a regeneráciu sú zodpovedné:

  • vitamín E podieľa sa na procesoch obnovy rias
  • arginín zvlhčuje, zabraňuje strate rias a stimuluje ich rast
  • panthenol udržiava riasy v dobrom stave, dodáva lesk a zlepšuje elasticitu
  • extrakt zo sójových výhonkov posilňuje riasy od samotných koreňov a pôsobí proti nadmernej strate rias
  • extrakt z výhonkov pšenice regeneruje a dodáva riasam lesk, dobré zdravie a krásnu farbu
  • baicaleín vytvára ochranný štít a je odolný voči poškodeniu, napríklad pri silnom odstraňovaní make-upu z očí

Jedinečné, dobre vybrané a vysoko kvalitné prísady sprevádzané intenzívnymi čiernymi pigmentmi tvoria výnimočnú receptúru, ktorá tak urobí:

  • Lashcode je veľmi trvácna; môžeme si vychutnať jej pohodlnú a nezmenenú konzistenciu po dobu viac ako 6 mesiacov.
  • Maskara nezlepuje riasy, napriek tomu ich oddeľuje presne rovnako, ako zakrúti každú jednotlivú mihlanicu jednotlivo.
  • Lashcode nevytvára hrudky ani vločky, vďaka čomu si môžete dokonca aj večer, po náročnom dni, byť istí, že riasy vyzerajú bezchybne.
  • Maskara pokrýva riasy vysoko nasýtenou čiernou farbou, takže si môžete byť istí, že vaše riasy vyzerajú krásne kedykoľvek počas dňa, pri akomkoľvek osvetlení, úžasné intenzívnou farbou.

Lashcode poskytuje dokonalý make up bez námahy vďaka špičkovej silikónovej kefke s vynikajúcou ergonómiou. Vďaka tomu dodáte vašim riasam krásny a perfektný vzhľad, aj keď nie ste odborník na make-up alebo ak máte intenzívny životný štýl a nemáte veľa času na ranný make-up.