Najlepšie séra na mihalnice – REBRÍČEK. Pozrite sa, čo odporúčajú na rast rias odborníci!

Starostlivosť o mihalnice sa začína od folikulu. Preto, aby vaše riasy boli silnejšie, dlhšie a regenerované, potrebujete dobré sérum na riasy. Ako si vybrať to najkvalitnejšie sérum? Tu je rebríček najlepších sér na mihalnice. Ak budete používať účinné sérum, vaše riasy budú vyzerať ako zo salónu: extra dlhé, objemné a super silné! Zaraďte ho do svojej každodennej starostlivosti o krásu a ošetrite aj tie najmenšie chĺpky.

REBRÍČEK NAJLEPŠÍCH SÉR NA MIHALNICE

  • Ako si rýchlo vypestovať riasy?
  • Aká je najlepšia metóda na rast mihalníc?
  • Aké séra na riasy odporúčate?

O chvíľu sa dozviete odpovede na všetky najbežnejšie otázky o mihalniciach! Tu je náš osvedčený rebríček najlepších sér na mihalnice.

1. Miesto NANOLASH Eyelash Serum

Rebríček sér na riasy sa začína tým najlepším sérom. Na prvom mieste sa nepochybne umiestnilo sérum Nanolash Eyelash Serum. Toto populárne sérum na riasy horlivo odporúčajú pre jeho skvelé a rýchle výsledky a účinky. Už o 4 týždne môžete mať úžasne dlhé a husté, krásne a zdravé riasy. Po použití séra Nanolash budú vaše mihalnice silnejšie a krajšie, bude o ne veľmi dobre postarané. Je to veľmi účinný produkt, do detailu premyslený a bezpečný. Vyznačuje sa vynikajúcim zložením, obsahuje len niekoľko zložiek. Výťažok z očianky ošetruje nielen riasy, ale aj oblasť očí. Nanolash je najlepšie sérum na riasy so spoľahlivými výsledkami, ktoré dosiahnete v rekordnom čase.

2. Miesto LASHCODE Eyelash Serum

Ďalšie renomované a často odporúčané sérum na riasy. Vyberte si ho, ak si ceníte starostlivosť o riasy na rastlinnej báze. Sérum Lashcode obsahuje výťažky zo sóje, pšeničných klíčkov a baikalínu, ktoré sú posilnené aj prírodnou aminokyselinou (arginín) a peptidovým komplexom, ktorý prispieva k rastu a zahusteniu rias. Zloženie séra Lashcode je ešte pôsobivejšie, keďže je zodpovedné za účinok tohto séra. Lashcode Eyelash Serum je skvelý spôsob, ako dosiahnuť krásne, zvodné a dlhé mihalnice len za 4 týždne!

3. Miesto Revitalash Eyelash Serum

Toto sérum na rast mihalníc je na trhu dostupné už veľa rokov a preto má vysokú pozíciu. Je to najlepšie sérum na mihalnice? Pre mnohých je jedno z najlepších. Výsledky sa dostavia po pravidelnom a vytrvalom používaní, odmenou vám budú dlhšie mihalnice. Sérum na riasy Revitalash sa dodáva v rôznych veľkostiach, pričom balenie 1 ml je skôr vhodné na cesty, ako na kompletné ošetrenie. Na rast mihalníc potrebujete oveľa viac séra a dlhšiu kúru. Trochu ho diskvalifikuje jeho premrštená cena. Za jeho skvelý výkon je zodpovedný BioPeptin Complex, pretože stimuluje folikuly a prispieva k rastu mihalníc.

4. Miesto Sérum na riasy Xlash

Je to celkom slušné sérum na riasy, ktoré bolo kedysi veľmi populárne. Výsledky sú uspokojivé, ale rýchlosť účinku séra do veľkej miery závisí od stavu vašich rias. Preto musíte byť pri používaní tohto séra trpezlivá: účinky sa môžu dostaviť po mnohých týždňoch. Ak ste si vybrali toto sérum na riasy, nevzdávajte sa. Používajte ho pravidelne a systematicky a po istom čase si všimnete, že ich vzhľad a stav sa zlepšili a aj ich farba je tmavšia. Panthenol a biotín posilňujú mihalnice. Tiež vyživujú a chránia riasy pred poškodením.

5. Miesto – Sérum na riasy FEG

Náš rebríček najlepších sér by nebol kompletný bez rovnako uznávaného séra FEG, ktoré je na kozmetickom trhu už veľmi dlho. Toto lacné sérum na mihalnice ovládlo trh vďaka svojej cene. Dosahuje však dobré výsledky a funguje rovnako dobre na rast mihalníc? Teraz ho už tak často neodporúčajú. V porovnaní s inými, rafinovanejšími sérami na rast mihalníc, sa nemôže pochváliť vysokou účinnosťou. Funguje ale pozoruhodne na regeneráciu aj veľmi slabých rias. Pri pravidelnom používaní budú chĺpky krajšie, silnejšie a správne vyživené. Trvá niekoľko týždňov, kým si všimnete nejaké výsledky.

Čo poškodzuje riasy a ako sa o ne starať?

Rôzne faktory ovplyvňujú naše mihalnice. Môžu ich vyživovať, ale aj poškodzovať. Medzi prospešné faktory patria výživné zložky z produktov, ktoré používate alebo vitamíny, ktoré sa vstrebávajú z potravy. Bohužiaľ, existuje mnoho ďalších faktorov, ktoré mihalnice poškodzujú. Patria medzi ne:

  • nevhodný make-up a produkty na odstraňovanie make-upu,
  • škodlivé environmentálne faktory, napr. smog, mráz, teplo,
  • zle spravené kozmetické ošetrenia (predĺženie rias alebo laminácia)
  • nepoužívanie séra na riasy,
  • používanie séra na riasy z nespoľahlivého zdroja.

Starostlivosť o riasy – čo používať?

Mihalnice sú ako vlasy, takže by ste sa o ne mali podobne starať. Oplatí sa používať vitamíny, minerály a mastné kyseliny. Pravidelne ich dodávajte v strave, ale nezabudnite, že správna strava nestačí na kompletnú starostlivosť o riasy. Preto je najlepšie podporovať ich zdravie ešte aj vhodným produktom. Používajte napríklad dobré sérum na riasy.
Je to skvelý spôsob, ako mihalnice regenerovať a posilňovať, ale aj ako podporiť ich rast. Iba ošetrené, vyživené a silné riasy budú vyzerať skvele. Dobré sérum na riasy môže byť riešením mnohých problémov. Dúfajme, že vyššie uvedený rebríček najlepších sér na riasy vám pomohol vybrať si to najlepšie sérum.