Ako pripraviť očné riasy na slávnostnú udalosť? Umelecký make-up a Nanolash kondicionér na riasy.

Daj mi päť minút! Koľko krát ste to už povedali svojmu priateľovi? A stačí päť minút na to, aby ste sa stali krásnou? Prirodzene, profesionálna starostlivosť trvá oveľa dlhšie a musí určitú dobu trvať, aby ste dosiahli požadované výsledky. Viete ako pripraviť vaše očné riasy na významnú udalosť? Ako ich upraviť a starať sa o ne?

nanolash221

Kondicionéry na riasy – ako fungujú?

Aby vaše očné riasy boli dlhé, hrubé a husté, je potrebné používať kondicionéry na riasy. Obsahujú extrakty z rastlín, ktoré podporujú rast rias. Okrem toho riasy posilňujú, hydratujú a dokážu aj spôsobiť, že vyrastú nové riasy, ak boli pôvodné poškodené.

Horné a dolné viečko je miestom, kam sa nanáša takýto kondicionér pomocou špeciálnej kefky. Pred aplikáciou je potrebné pokožku očistiť od makupu. Celá táto procedúra umožní, aby kondicionér lepšie prenikol do pokožky až ku korienkom rias. Celá kúra trvá niekoľko mesiacov, ale prvá výsledky si všimnete už po pár týždňoch pravidelného používania kondicionéru.

Kondicionér na riasy vám zaručí zdravé, dlhé a hrubé očné riasy. Nemusíte si už viac lepiť nepohodlné umelé. Na vaše nové prirodzené riasy stačí naniesť maskaru a slávnostný vzhľad je hotový. Alebo ich iba pretrite transparentným gélom na riasy a vytočte kefkou a budú vyzerať úžasne.

Nanolash – kondicionér na riasy

Nanolash kondicionér na riasy predlžuje a zahusťuje riasy. Podporuje ich rast, regeneráciu a posilňuje ich. Okrem toho, Nanolash vyživuje a hydratuje folikuly, odkiaľ riasy vyrastajú. Nanolash obsahuje výlučne prírodné ingrediencie ako sú rastlinné extrakty. Nespôsobuje podráždenie ani alergické reakcie.

nanolash66

Na aplikáciu kondicionéru Nanolash je k výrobku priložená špeciálna malá kefka. S jej pomocou si nakreslíte tenkú čiaru prípravku v mieste odkiaľ vyrastajú riasy. Používajte ho na horné aj dolné viečko. Prvá výsledky si všimnete už po pár týždňoch používania. Celá kúra trvá dva až tri mesiace. Potom sa kondicionér používa iba pár krát do týždňa na udržanie.

Umelecký make-up – čo to znamená?

Umelecký make-up je kombináciou denného make-upu a profesionálneho make-upu, ktorý nosia herečky či modelky alebo sa používa v televízii, od jednoduchého makeupu na tvár až po body-painting. Na aplikáciu takéhoto makupu treba mať znalosti z oblasti kozmetológie a dermatológie. Tiež je potrebná istá dávka kreativity a šikovnosti. Umelecký make-up sa tiež robí na maškarné plesy alebo karnevaly. Ak sa chcete do toho pustiť, pripravte si: flitre, kryštáliky, pierka, umelé očné riasy, kvalitnú kozmetiku, farby na telo, trblietky a podobne.

Ak to myslíte skutočne vážne, vaša pokožka aj očné viečka musia byť v dobrom stave a tiež aj vaše obočie a očné riasy – zdravé, silné a dostatočne dlhé, ak si nechcete lepiť umelé. Začnite aplikáciou podkladu – podkladový makupu a púder. Prirodzene, vyberte si typ kozmetiky, ktorý vyhovuje vašej pokožke. A keď je tvár pripravená, začnite s farbičkami.

nanolash12213123

Vo vonkajších kútikoch očí tesne pod nadočnicovými oblúkmi naneste čiernu telovú farbu. Potom použite matné čierne očné tiene. Vnútorné kútiky očí namaľujte žltou a rozmažte ju so žltými matnými očnými tieňmi. Rovnako aj na spodných viečkach. Potom uprostred horného viečka naneste ružovú farbu. Rozmažte ju, aby boli prechody farieb plynulé. Na rozmazenie použite hrubý štetec, ktorým potom nanesiete navrch ešte fialové očné tiene. Natrite ich až smerom ku spánkom. A rovnako aj na spodnom viečku a pod očami. Vnútorné kútiky oka domaľujte ružovými tieňmi. A naneste ich aj na spánky. Vnútorná strana pri nose bude zase fialovej farby.

A teraz zvýrazníme obočie. Najprv ho navlhčite a naneste čierne očné tiene alebo ceruzku. Zafixujte špeciálnym prípravkom a naneste na viečka trblietky. Na spánky nad obočím prilepte farbené flitre a kryštáliky. Nad lícnymi kosťami a na spánkoch pridajte ešte lesk alebo bronzer na zvýraznenenie lícnych kostí. Vaša tvár bude vyzerať štíhlejšie. Nakoniec prepudrujte a prejdeme ku perám. Pery budú ružové alebo broskyňové s leskom. Na očné riasy dajte ešte vode-odolnú maskaru (pretože umelé riasy už nepotrebujete). Orámujte oči čiernou ceruzkou a opravte očné tiene, ak treba. Dodajte ešte trochu lesku na spodné viečka a opravte ak sa niečo rozmazalo. Teraz ste pripravená na váš veľký večer!

22 komentárov “Ako pripraviť očné riasy na slávnostnú udalosť? Umelecký make-up a Nanolash kondicionér na riasy.”

 1. Dora93

  skvelý článok! práve som hľadala niečo také

  Odpovedať
 2. AngelaW

  Použila som ho a odporúčam ho! :))

  Odpovedať
 3. Emília

  bez ohľadu na to, či ide o fázu alebo silný makeup, sú nevyhnutné dlhé a objemné riasy

  Odpovedať
 4. Patrícia

  Pred rokom som používala toto sérum, pretože po tehotenstve mi riasy vypadali. Produkt mi pomohol veľa a začal pracovať veľmi rýchlo. Je to jednoducho úžasné! Určite si ho ešte odkúpim

  Odpovedať
  • Izzy

   Môžem to dôrazne odporučiť. Skutočne predlžuje a posilňuje riasy

   Odpovedať
 5. Magy111

  Vždy som bola skeptická voči takýmto produktom, ale vidím, že existujú zloykz, ktoré nemôžu byť škodlivé. Myslím, že to skúsim a uvidím, ako to funguje na mojich riasach

  Odpovedať
 6. Selena

  Mám prvú fľašku revitalash, ale počula som, že nanolash funguje rovnako dobre?

  Odpovedať
 7. Paťa

  Aby som bola úprimná, porovnala som ich obe, ale nanolas fungoval oveľa lepšie

  Odpovedať
 8. Adriana

  Radšej zostávam s mojím milovaným revitalashom, som príliš vystrašená experimentovať s iným sérom, pretože neviem, ako na to zareagujú moje oči a riasy

  Odpovedať
 9. Yvona

  Pre mňa majú dosť podobné vlastnosti, možno s nanolasom účinky trvali o niečo dlhšie

  Odpovedať
 10. AnonymnáAnna

  všetko to znie skvelo, ale pre mňa to bude drahé

  Odpovedať
 11. Viky

  Tak dlho som nemala takú účinnú kozmetiku. Po mesiaci sú moje riasy dlhé, milujem ich. Stále ho používam na to, aby som boli ešteviac plné

  Odpovedať
 12. Emma

  je možné použiť ho na obočie? Chcem, aby bolo moje silnejšie

  Odpovedať
 13. Simonka

  Urobila som to a fungovalo to

  Odpovedať
 14. Olívia

  Netušila som, že môže byť aplikované aj na obočie! je to cool

  Odpovedať
 15. Hermiona

  To je len pre mňa! Moje oči sú veľmi citlivé a preto som nič nepoužívala

  Odpovedať
 16. Jula

  najprirodzenejším je určite ricínový olej

  Odpovedať
 17. Barbina17

  ten mi podráždil oči, takže som ho nemohla použiť, a pokiaľ ide o efektívnosti, je toľko spokojných užívateľov koľko aj sklamaných

  Odpovedať
 18. Sluníčko

  Nikdy som o tom ešte nepočula, ale určite to skúsim, tie, ktoré som doteraz používal, neboli úplne účinné

  Odpovedať
 19. Viola

  je to 4. deň, čo ho používam a nemôžem sa dočkať, kým uvidím jeho účinky

  Odpovedať
 20. Sylvia

  Som takmer presvedčená, že si ho kúpim, aj keď to nie je naozaj cenovo dostupné

  Odpovedať
 21. Viera

  nepoužil som ho, ale budem, silnejšie a dlhšie riasy je to, čo som vždy chcela

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *