Dream Lumi™ Touch Highlighting Korektor od Maybelline. Ktorý korektor si vybrať a ako ho používať?

Očný korektor je nenahraditeľná pomôcka. Že prečo? Vďaka nemu zvládneme zakryť kruhy pod očami, opuchy a zakamuflovať všetky nepríjemnosti, ktoré nám ostali na tvári po prebdenej noci. Ktorý korektor je najlepší? Určite by mal zvýrazňovať pokožku v okolí očí. Skúste Dream Lumi™ Touch Highlighting Korektor od Maybelline.

Dream Lumi™ Touch Highlighting Korektor od Maybelline

Dream Lumi™ je korektor, ktorá doslova rozžiari pokožku pod očami a opticky zväčší vaše oči. Okrem toho, ak použijte Maybelline korektor, vaša pleť bude zdravšia a svieža. Treba spomenúť aj to, že prípravok sa nehromadí pod okom s pohybmi viečka, ani nezvýrazňuje drobné vrásky. Nevytvára efekt masy, je ľahký a necítite ho na pokožke. Ďalšou výhodou výrobku od značky Maybelline je to, že dobre kryje nedokonalosti pleti. Tmavé kruhy pod očami, úplne zmiznú, pokožka bude jednofarebná. Konzistencia výrobku Dream Lumi™ je gélová, perfektne splýva s pokožkou a zvýrazňuje oči.

Teraz si povieme o tom, ako výrobok vyzerá. Dream Lumi™ Touch Highlighting Korektor je podobný obyčajnej fixke. Dá sa aplikovať do vnútorného alebo vonkajšieho kútika oka, pod obočie, po stranách nosa, alebo dokonca aj na pery. Samozrejme aj pod očami, kde sa používa najčastejšie. Ak si ho dáte na lícne kosti a spánky, vytvaruje to pekne vašu tvár. Po nanesení sa pekne rozpustí a splynie s pokožkou, alebo s podkladovým makeupom.

Ktorý korektor si vybrať a ako ho používať?

  • Pravidlo č. 1 – Ak si kupujete korektor, je potrebné si zvoliť správny odtieň. Môže byť aj o jeden odtieň svetlejší ako je vaša pleť alebo váš podkladový makeup. Častou chybou používanie veľmi svetlého korektora. Zle zvolený korektor zvýrazní vrásky a opuchy pod očami. Pozor na to.
  • Pravidlo č. 2 – Myslite na to, že antibakteriálny korektor je určený na akné, nie na maskovanie tmavých kruhov v okolí očí. Pokožka v tejto oblasti je delikátna a tenká, tu sa akné takmer vôbec netvorí.
  • Pravidlo č. 3 – Zvlhčujúce korektory sú určené pre suchú a citlivú pokožku, môžu obsahovať oleje. Nepoužívajte ich ak je vaša pleť mastná alebo zmiešaná.
  • Pravidlo č. 4 – Neaplikujte si hrubú vrstvu korektoru priamo pod oči, pretože to skôr kruhy zvýrazní ako schová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *