Snové obočie? Presne takto funguje Nanobrow!

Koľko žien sa môže pochváliť prirodzene hustým a atraktívne vyzerajúcim, ženským obočím? Ukazuje sa, že sa vždy nájde niečo, čo je na obočí jednoducho zlé. Niekedy je príliš hrubé, čo našťastie nie je koniec sveta, nakoľko si môžete zariadiť návštevu u kozemtičky a obočie si nechať upraviť do toho správneho tvaru. Vo väčšine prípadov je však obočie príliš tenké, asymetrické, dehydrované, nesprávne vytvarované, jeho farba sa nehodí k farbe pokožky alebo chĺpky obočia nadmerne vypadávajú… Ako to môžeme zastaviť a napraviť? Už nejaký ten čas ponúka kozmetický trh nové špičkové sérum na obočie, ktoré je jedným z najčastejšie odporúčaných a najvyberanejších. Týmto sérom na obočie je Nanobrow. Vysoká popularita tohto séra je výsledkom jeho efektívnosti a ohromujúcich účinkov, ktoré prináša za skutočne krátky čas. Predstavujeme vám kozmetický produkt, ktorý vám vyčaruje vaše nové, dokonalé obočie!

Pokiaľ ide o problém vyčarovania úhľadného obočia, vždy sa môžete obrátiť na make-upové produkty, ktroré však neponúkajú dlhodobé riešenie a ich aplikácia vyžaduje nejaký ten čas a zručnosti (pri nesprávnej aplikácii môže dosiahnutý výsledok vyzerať groteskne) alebo sa môžete obrátiť na permanentný make-up – ten však nielenže vyzerá neprirodzene, ale je aj drahý. Našťastie už dnes existuje alternatíva k týmto podivným a častokrát riskantným praktikám. Je to sérum na obočie – koncentrovaný kondicionér uzavretý v úzkej fľaštičke, ktorý stimuluje folikuly a urýchľuje rast chĺpkov obočia. Takýto produkt dokáže zahustiť oblúky obočia a zároveň redefinovať ich tvar.

Nanobrow: Najlepšie sérum na obočie

Nanobrow patrí do skupiny tých najlepších sér – je neuveriteľne efektívnym kozmetickým prípravkom, ktorý je charakteristický svojou veľmi dobre vyvinutou, premyslenou a precíznou kompozíciou. Je vyrobený z prvotriednych surovín zodpovedných za zlepšenie stavu obočia, stimuláciu rastu a regeneráciu. Nanobrow vám umožní vypestovať si obočie už za 4 týždne: všetko však závisí od aktuálneho stavu folikulov. Ak sa používaný pravidelne, Nanobrow vám umožní získať obočie, po akom ste vždy túžili.

Už po prvom použití sa aktivuje proces posilňovania folikulov obočia: výťažky zo sójových a pšeničných klíčkov posilňujú oslabené chĺpky obočia, vyživujú cibuľky a dozerajú na procesy prebiehajúce vo vlasovej matrici. Arginín a propándiol (rastlinný glykol) sú aminokyseliny, ktoré intenzívne dopĺňajú obočie vodou. Regeneračné vastnosti zabezepečujú výťažky zo Šišiaka bajkalského a ženšenu, ktoré revitalizujú a výrazne zlepšujú celkový vzhľad, ako aj stav obočia. Aktívne peptidy pozitívne ovplyvňujú rast vlasov a stimulujú syntézu kolagénu a elastínu.

Ako funguje sérum na obočie Nanobrow? [Účinky]

Nanobrow obočie posilňuje, hydratuje, chráni ho pred poškodením a zabraňuje jeho dehydratácii. Stále je to len malá časť z toho, čo všetko toto sérum na obočie dokáže. Pri pravidelnej aplikácii, Nanobrow urýchľuje rast obočia v dôsledku posilnenia folikulov a povzbudzuje ich k efektívnejšej činnosti. Vďaka tomu začnú vo vlasovej matrici prebiehať tie správne procesy a dokonca aj spiace folikuly započnú „produkciu“ nových chĺpkov.

Nanobrow sa navyše stará o pokožku v oblasti obočia. Napríklad, ak je pokožka tváre citlivá, oblasť obočia má tendenciu dehydrovať sa a šúpať. Vďaka Nanobrowu je však o pokožku obočia postarané, je vyživovaná, čo sa premieta aj do predĺženej životnosti naneseného make-upu.

Účinok? Silnejšie, hustejšie a plne vyzerajúce obočie, vďaka čomu prejde vaše obočie celkovou premenou a to už v priebehu 30 dní. Chĺpky obočia budú upravené, tmavšie a ostatných zanechajú v nemom úžase.

Ako si aplikovať sérum na obočie nanobrow?

Nanobrow je produkt, ktorý je neuveriteľne jednoduché používať. Na pokrytie oboch oblúkov obočia celkom postačia dva ťahy aplikátorom. Produkt je lepšie aplikovať na vopred vyčistené a odmastené obočie (po odstránení make-upu), večer, najlepšie tesne pred spaním.

Nanobrow sa vstrebáva neuveriteľne rýchlo, takže si ho kľudne môžete aplikovať pred nanesením make-upu – to znamená, že si sérum môžete na obočie naniesť kľudne aj ráno. Nanobrow nezanecháva žiadne škvrny a ani obočie nezlepuje. Ľahké zloženie séra rýchlo preniká folikulmi a vyživuje obočie od jeho samotných korienkov.

Sérum na obočie Nanobrow: Recenzie

Nanobrow je sérum na obočie, ktoré získava samé pozitívne recenzie. Je víťazom mnohých rebríčkov kozmetických výrobkov a často ho dokonca odporúčajú aj kozmetológovia a kozmetičky. Jedná sa o produkt, ktorý za svoju popularitu vďačí svojej efektívnosti a účinkom, ktoré produkuje vo veľmi krátkom čase. Nanobrow sa rovná stovkám pozitívnych názorov.

Sérum na obočie Nanobrow: Cena

Niektorí ľudia môžu považovať náklady na Nanobrow za príliš vysoké. Treba si však uvedomiť, že kvalitné suroviny, z ktorého je produkt vyrobený, nepatria medzi najlacnejšie. Pokiaľ chcete získať vysoko kvalitný produkt, musíte si priplatiť. Nanobrow je tiež veľmi hospodárny: je efektívny a jedna fľaštička produktu vydrží aj niekoľko mesiacov. Ak si vezmete do úvahy efektívnosť tohto séra na obočie, zistíte, že cena produktu je primeraná k pôsobivým výsledkom, ktoré poskytuje.

25 komentárov “Snové obočie? Presne takto funguje Nanobrow!”

 1. Hilda

  O tomto sére som už párkrát počula, ale zatiaľ som si ho nekúpila. Možno je už na čase? 🙂

  Odpovedať
 2. Paula

  Aj ja si prajem aby mi narástlo obočie!

  Odpovedať
 3. Kamila Višňovská

  O Nanobrowe môžem hovoriť iba v dobrom – skvelé ingrediencie, ľahká konzistencia, neskutočne efektívny a hlavne úžasné účinky. Vyskúšajte ho, oplatí sa to!

  Odpovedať
 4. Dorota

  Vyskúšala by som ho, ale cenovo je mimo môjho rozpočtu.

  Odpovedať
 5. Olympia

  Koľko vydrží jedna fľaška Nanobrow?

  Odpovedať
  • Mária

   Tú moju mám už 4 mesiace a ešte je v nej stále dosť 😉

   Odpovedať
 6. Tatiana

  Je skutočne taký efektívny? Vydrží mi po celú dobu?

  Odpovedať
 7. Klaudia

  Nedávajte si robiť permanentné obočie. Raz som to skúsila a poviem vám, nikdy viac. Po prvom umytí som mala obočie modrozelenej farby, takže som vyzerala, ako keby som na ňom mala modriny. Každý deň som si ho musela veľmi precízne zakrývať ceruzkou alebo pomádou.

  Odpovedať
 8. Nora25

  Vau! Aké skvelé zloženie. Sérum si určite zakúpim, najmä po tom, čo čítam toľko pozitívnych reakcií na jeho účinky.

  Odpovedať
 9. Ruženka

  Úplne súhlasím s touto recenziou – najlepšie sérum!

  Odpovedať
 10. Edita

  U mňa je najväčším problémom moje obočie. Pamätám si, že som kedysi ešte na základnej mávala krásne husté obočie. Dúfam, že mi Nanobrow pomôže a určite sa s vami podelím o moje výsledky.

  Odpovedať
 11. Sabina

  Skutočne funguje už behom jedného mesiaca?

  Odpovedať
 12. Emília

  Aj za menej ako mesiac. U mňa to boli 2-3 týždne! Nanobrow je dokonalým ošetrením pre obočie.

  Odpovedať
 13. Magda

  Mám prirodzene husté obočie, takže pre mňa toto sérum asi nebude, ale jeho zloženie je fakt zaujímavé

  Odpovedať
 14. Renáta

  Myslím, že niekedy naozaj stojí za to vyskúšať produkt s takými kvalitnými prísadami a účinkami, nakoľko žiadny make-up, či ricínový olej vám z dlhodobého hľadiska nepomôžu. Viem to, pretože Nanobrow zachránil moje obočie, ktoré bolo tenké a v katastrofálnom stave.

  Odpovedať
 15. Katka

  Ešte stále nad tým premýšľam… cena je síce vysoká, ale čo by človek neurobil pre svoje vysnívané obočie…

  Odpovedať
 16. Stela G

  Myslím, že by som ho mala vyskúšať, pretože mám veľmi riedke obočie a musím si ho každý deň maľovať 😀

  Odpovedať
 17. Adriana Sidorová

  Nič neposilní vaše obočie tak, ako toto sérum!

  Odpovedať
 18. Peťa

  používala som ho a môžem potvrdiť, že je veeeeľmi efektívne 🙂

  Odpovedať
 19. Perla

  Kedysi som mala krásne, plné obočie… čo z toho, keď mi začalo vekom vypadávať. Nedávno som začala som používť Nanobrow. Dúfam, že bude fungovať tak dobre, ako sa o ňom píše. Držte palce.

  Odpovedať
  • Matilda

   O pár týždňov mi daj vedieť, ako si dopadla

   Odpovedať
 20. Kamila

  Zaujímalo by ma, koľko vydržia výsledky po dokončení ošetrenia

  Odpovedať
 21. Michaela

  Moje výsledky mi vydržali až doposiaľ, nakoľko Nanobrow ešte stále používam každé 3 dni alebo tak nejak, už len kvôli tomu, aby som si ich udržala a som veľmi spokojná

  Odpovedať
 22. Leona

  Nanobrow som si kúpila pred 2 týždňami a už teraz vidím drobné zmeny a neviem, či naozaj funguje a vidím skutočné zmeny alebo si ich len predstavujem, lebo som z neho taká nadšená! <3

  Odpovedať
 23. Milka

  kde si ho môžem kúpiť? nie je v žiadnej drogérii

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *