Chcete sa starať o vlasy? Robte to správne s najlepšou maskou – Nanoil Argan Hair Mask!

Vlasy potrebujú viac ako len umytie šampónom a kúsok ľahkého kondicionéra. Dobrým nápadom je z času na čas vlasy ošetriť niečím intenzívnejším, aby ste ich skutočne posilnili, obnovili a okamžite zlepšili ich vzhľad. Vyskúšajte hit intenzívnej vlasovej starostlivosti – zažite účinok arganového oleja v zázračnej NANOIL vlasovej maske!

Nanoil Argan Hair Mask – účel

Základom masky je hodnotný argánový olej z Maroka. Sila tohto najlepšieho oleja pomáha maske vyhrať boj o rozkošne vyzerajúce, žiarivé, zdravé vlasy. Bez ohľadu na typ vlasov je vždy perfektnou voľbou. Ak túžite vylepšiť pramene svojich vlasov a ochrániť ich pred oxidačným stresom, znečistením a poškodením slnkom a zároveň chcete, aby vaše vlasy boli skvostné, vyživené, zdravé a silné – arganový olej v NANOIL maske ju robí výbornou pre ošetrenie vašich vlasov.

NANOIL maska na vlasy obohatená o arganový olej ošetruje všetky typy vlasov, vrátane jemných, krepovitých a rozštiepených vlasov. Maska je ideálna pre pramene vlasov, ktoré potrebujú upraviť a vyživiť. Arganový olej je skvelou voľbou aj pre starnúce vlasy, ktoré udržiava zdravé a plné života.

Dobré správy!                                                                                                 

Arganový olej vytvára štít na vlasoch tak, že zapečatí kutikulu. Týmto ich zanecháva lesklé a hladké a zároveň uľahčuje rozčesávanie. Vlasy budú vyzerať skvelo ako nikdy predtým. Obsahuje aj cez 100 aktívnych látok, ktoré pracujú s vlasom už od prvého použitia.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Nanoil (@nanoil.official)

Nanoil Argan Hair Mask – zloženie

NANOIL maska na vlasy je bohatá na arganový olej, ktorý obsahuje zdravé omega mastné kyseliny so skvelým účinkom na vlasy. Ďalej obsahuje cez 100 aktívnych látok, vitamínov, flavonoidov a fytosterolov, ktoré obnovujú vlasy a zabraňujú ich šednutiu. NANOIL arganová maska je skutočným klenotom v starostlivosti o vlasy, ktorý vám zabezpečí dobre vyzerajúce, zdravé vlasy.

Vďaka vysokej koncentrácii vitamínu E a polyfenolom je NANOIL jednou z najlepších kúr na vlasy.

Produkt je obohatený o pantenol, ktorý chráni, skrášľuje a dodáva vlasom hebkosť, zároveň urýchľuje ich obnovu a zvyšuje produkciu keratínu, najhodnotnejšieho proteínu vo vlasovej starostlivosti.

Nanoil Argan Hair Mask – účinok

 • Efektívne vyživuje vlasy (zvnútra a zvonka).
 • Zanecháva vlasy lesklé a zamatovo hebké.
 • Nezaťažuje vlasy.
 • Uľahčuje vlasový styling.
 • Má antioxidačný účinok.
 • Pomáha s rozčesávaním a zabraňuje zamotávaniu vlasov.
 • Poskytuje ochranu pred teplom.
 • Uzatvára a vyhladzuje kutikulu vlasov.
 • Obnovuje štruktúru vlasov.
 • Dodáva objem, ľahkosť a dlhotrvajúci lesk.
 • Skrotí pramene a robí ich zvládnuteľnými.

Nanoil Argan Hair Mask – výsledky

Dajte svojim vlasom protistarnúcu, antioxidačnú terapiu. Chráňte ich pred znečistením a UV žiarením. Maska na vlasy s arganovým olejom jemne obaľuje, vyživuje a posilňuje vlasy, a zároveň ich robí hodvábne hladkými a lesklými, zdravo vyzerajúcimi a dychvyrážajúcimi.

Dovoľte tekutému zlatu z Maroka obrátiť vaše vlasy naruby. Objavte nezvyčajný arganový olej v hĺbkovo kondicionujúcej maske na vlasy, ktorá vám vylepší vlasy už po prvom použití! Oceňte efekt antioxidantov, udržujte vlasy hydratované, obnovte a posilnite pramene vlasov, vždy!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *