Dokonalý vzhľad mihalníc s klastrovými mihalnicami od Nanolash – DIY Eyelash Extensions!

Mihalnice sú zvyčajne prirodzene tenké a jemné – slúžia nielen na estetické účely, ale majú tiež ochrannú funkciu pre naše oči. Ženy sa však sústredia skôr na to, aby sa ich riasy stali nesporným a charakteristickým znakom ich vzhľadu. A ukázalo sa, že DIY Lash Extensions vám s touto úlohou môžu pomôcť!

Prečo sú pre každú ženu mihalnice také dôležité?

Niet pochýb o tom, že každá žena venuje svojim riasam veľkú pozornosť. Ženy často používajú rôzne kondicionéry, oleje, ako aj mnoho ďalších kozmetických prípravkov. Chcú, aby ich mihalnice boli výraznejšie a hustejšie. Jedným slovom – chcú, aby ich riasy upútali pozornosť.

Bohužiaľ, naše prirodzené riasy sú často pomerne slabé, vypadávajú a nové nám dorastajú až časom. Výsledkom je, že mihalnice nikdy nie sú také husté a definované, aké si môžete spraviť, ak si predĺžite mihalnice.

Semi-permanentné predlžovanie rias u kozmetičky je veľmi populárne ošetrenie. Musíte však rátať s tým, že po niekoľkých mesiacoch nepretržitej úpravy sa vaše riasy ešte oslabia. A čo je horšie, môžu dokonca začať vypadávať a lámať sa.

Klastrové riasy od Nanolash na domáce predlžovanie, DIY Lash Extensions sú dokonalým riešením. Vďaka nim si môžete vytvoriť vysnívané mihalnice aj sama doma. A navyše vám nepreťažia vaše prirodzené riasy.

DIY Eyelash Extensions sú navrhnuté tak, aby presne napodobňovali prirodzené mihalnice a krásne s nimi splynuli. Dokonca aj dámy, ktoré nemajú žiadne predchádzajúce skúsenosti s domácim predlžovaním rias, si ich dokážu nalepiť len za 10 minút.

umelé mihalnice

DIY Lash Extensions – trvácne klastrové riasy na domáce nalepovanie.

DIY Lash Extensions sú konfekčné klastrové mihalnice vyvinuté na domáce použitie. To znamená, že ženy už nemusia chodiť k vizážistke, alebo kozmetičke. Takisto už nemusia znášať vysoké náklady na takéto ošetrenia.

Hotové klastrové riasy na domáce použitie sú zabalené v puzdre, ktoré obsahuje 36 zväzkov, rozdelených do 3 dĺžok: 10, 12 a 14 mm. Môžete si vybrať z 8 rôznych štýlov. Falošné riasy na domáce použitie si nemusíte pred spaním odstraňovať. V priemere na jednu aplikáciu, na jedno oko použijete 4-5 klastrov. To znamená, že jedna puzdro je mimoriadne úsporné a vystačí na približne 4 použitia.

Môžete si tiež zaobstarať aj kompletnú sadu na domáce predlžovanie rias. Okrem klastrových mihalníc obsahuje aj všetky doplnky, ktoré vám bude treba na nalepovanie. Medzi nimi sú:

  •  Nanolash bonder;
  • Nanolash sealer;
  • Nanolash remover;
  • nástroj na nanášanie mihalníc, vyrobený z nehrdzavejúcej ocele.

Tieto doplnky sa používajú na nanášanie zväzkov mihalníc, ich odstraňovanie, ako aj zneutralizovanie lepkavej vrstvy. Prípravky majú 5 ml, takže by mali dlho vydržať.

predlžovanie mihalníc

DIY Lash Extensions: domáce predĺženie rias s klastrovými mihalnicami od Nanolash

Proces domáceho predlžovania rias má 4 kroky. Všetko, čo treba urobiť, je naniesť tenkú vrstvu bondru na celé riasy. Toto špeciálne lepidlo začne lepiť asi za 30-60 sekúnd. Zatiaľ si môžete vybrať jednotlivé zväzky rias, ktoré chcete použiť na úpravu.

Ďalším krokom je pripevnenie klastrových mihalníc. Výrobca odporúča nasadiť si ich pod prírodné riasy približne 1 mm od línie rias. Jemne zatlačte na zväzky rias a nakoniec naneste sealer, aby ste odstránili lepkavú vrstvu.

Celý proces nanášania DIY Eyelash Extensions by nemal trvať dlhšie ako 10 minút.

Klastrové mihalnice DIY Lash Extensions na domáce použitie – stoja za vyskúšanie?

Každá žena by mala byť spokojná s DIY Eyelash Extensions. Je veľmi jednoduché spraviť si predĺženie mihalníc doma. A navyše, tieto falošné mihalnice by mali vydržať aspoň 5 dní.

Musíme zmieniť, že dámy môžu podľa chuti kombinovať rôzne veľkosti a štýly klastrových mihalníc, až kým nedosiahnu požadovaný výsledok. Toto sú ideálne riasy na svadby, na každodenné použitie, ale aj na spontánne fotenie.