Vybrali sme najlepšiu súpravu na lifting a lamináciu mihalníc. Tieto produkty zabezpečujú prirodzené a natočené mihalnice na dlhú dobu

Krásne, natočené, a čo je najdôležitejšie, prirodzené riasy – to je sen mnohých žien. Riasy však často nespolupracujú a ani klieštiky niekedy nestačia. A vtedy je dobré uvažovať o laminácii a liftingu mihalníc. So špeciálnymi súpravami sa toto ošetrenie teraz dá urobiť aj doma. Nasledujúci rebríček by vám mal pomôcť rozhodnúť sa, ktorú súpravu na lifting a lamináciu by ste si mali vybrať.

Lifting a laminácia mihalníc – z čoho toto ošetrenie pozostáva?

Kozmetický priemysel sa neustále mení, čoho dokonalým príkladom je aj lifting a laminácia mihalníc. Aké je to ošetrenie? Ženy, ktoré navštevujú kozmetické salóny ho už roky poznajú ako trvalú na riasy. Táto metóda zahŕňa zdvíhanie a natáčanie prirodzených mihalníc.

Po liftingu rias môžete očakávať, že vaše mihalnice budú nadvihnutejšie a oveľa viac zvýraznené a na dlhšiu dobu. Je to možné vďaka špeciálnym prípravkom, ktoré zvyšujú pružnosť mihalníc a potom zafixujú ich tvar až na niekoľko týždňov.

Teraz, keď už viete, čo je to lifting mihalníc, je čas aby ste sa dozvedeli viac o tom, čo je to laminácia mihalníc. Tento proces poskytuje dodatočné, rovnako žiadúce účinky. Po laminácii sú mihalnice natočené, ale aj vizuálne hustejšie, objemnejšie a tmavšie.

Súprava na lifting mihalníc – rebríček najlepších súprav

Náš rebríček bude určite užitočný pre všetkých, ktorí si chcú kúpiť najlepšiu súpravu na lifting a lamináciu rias. Je užitočné vedieť, čo každá súprava obsahuje, zloženie jej produktov a ako dlho vydrží výsledok laminácie a liftingu mihalníc. Podarilo sa nám vybrať niekoľko veľmi zaujímavých možností pre ženy, ktoré chcú zmeniť svoje oči bez toho, aby čo i len vyšli z domu.

1. Nanolash Lash Lift and Lamination Kit

lash lifting mihalnic

Náš rebríček začína prvou profesionálnou súpravou na lamináciu mihalníc od Nanolash. S touto súpravou si spravíte lifting aj lamináciu mihalníc. Zároveň je dostupná za rozumnú cenu, čo ju odlišuje od mnohých iných súprav z nášho rebríčka.

Táto kompletná súprava na domácu lamináciu mihalníc obsahuje všetky potrebné produkty a doplnky. Súprava od Nanolash obsahuje 3 páry silikónových podložiek, 3 kefky, 5 ml lepidla na lifting, a čo je najdôležitejšie, obsahuje 30 vrecúšok s prípravkami na lamináciu – 3 špeciálne prípravky, 10 balení z každého. Preto Lash Lift Kit od Nanolash vystačí až na 10 použití. Výsledok liftingu a laminácie s touto súpravou vydrží až 8 týždňov a samotné ošetrenie je mimoriadne jednoduché – súprava obsahuje jasný návod na použitie a značka tiež na svojej webovej stránke a sociálnych sieťach poskytuje rôzne doplnkové materiály. Môžete tam tiež nájsť stovky hodnotení od spokojných zákazníkov, ktorí píšu o výsledkoch laminácie a podrobne opisujú ošetrenie.

Pre ženy, ktoré sa zaujímajú o domáci lifting a lamináciu mihalníc, je súprava od Nanolash jednou z najlepších možností.
Výrobca sa tiež postaral o výživné zloženie. Prípravky z tejto súpravy sú vyrobené z látok, ktoré majú na mihalnice priaznivé účinky. Lanolín použitý pri laminácii ošetruje riasy a zabraňuje odparovaniu vody. Avokádový, hroznový a olivový olej hydratujú a vyživujú mihalnice. Vďaka habešskému a kokosovému oleju zase mihalnice získajú lesk a budú ochránené pred slnečnými lúčmi. Ďalšie zložky, ako sú hodváb, pantenol a arginín, zabezpečujú extra objem, posilnenie a lesk mihalníc.

2. MIYA LASH Keratin Lash Lift Kit

Je to jedna z najkompletnejších súprav, ktorá dobre poslúži aj tým najnáročnejším ženám. Súprava od MIYA LASH obsahuje aktivátor, neutralizátor, hydratačné sérum, lepidlo, čistič a bohatú sadu doplnkov. Okrem kozmetiky súprava obsahuje rôzne kefky, silikónové podložky a omnoho viac.

Preto je táto súprava na lamináciu mihalníc od MIYA LASH veľmi kompletná. Dosiahnete efekt pekne natočených, vizuálne hustejších a objemnejších rias až na 6 týždňov.

Veľkou výhodou tejto súpravy je aj jej atraktívna cena. Je to skvelá voľba pre ženy, ktoré chcú s domácou lamináciou mihalníc začať a hľadajú lacnú, ale kompletnú súpravu. Súčasťou balenia sú aj náplasti na oči.

3. Súprava na lifting mihalníc a lamináciu obočia – Protein Reconstruction System Zola

Domáci lifting a laminácia mihalníc je pomerne jednoduché ošetrenie, dokonca aj s komplikovanými súpravami. Zola sa rozhodla pripraviť niečo pre ženy, ktoré to aj tak považujú za príliš náročné. Systém Brow&Lash Protein Reconstruction System sa extrémne ľahko a rýchlo používa a preto je na to ideálny.

Čím sa táto súprava vyznačuje od iných súprav na domácu lamináciu mihalníc? Jej dizajn. Ak by ste použili iný produkt, musíte pracovať aj s doplnkami, ako sú silikónové podložky, aplikátory atď. Tieto v súprave od značky Zola nenájdete a na ošetrenie ich ani nepotrebujete. Namiesto toho, súprava obsahuje 3 prípravky v tubách s aplikátorom, podobné bežným špirálam.

Značka Zola vytvorila produkt pre ženy, ktoré oceňujú jednoduchosť a minimalizmus. Každý prípravok sa používa na inú fázu liftingu mihalníc. Prvý produkt im dodáva pružnosť a otvára chĺpky tak, aby mohli do nich vniknúť živiny, druhý to neutralizuje a zafixuje nový tvar mihalníc a tretí ich ešte dodatočne vyživuje. Zola tak ponúka pomerne nezvyčajnú, ale zároveň účinnú súpravu na lamináciu mihalníc.

4. Elleebana Lash Lift základná súprava na lifting mihalníc

Značka Elleebana ponúka profesionálnu súpravu na domáci lifting mihalníc, ktorá postačí na mnoho použití. Súprava obsahuje 15 párov vrecúšok s aktivátorom a neutralizátorom. Každé balenie sa dá použiť až na 4 použitia, ak sa spravia jedno za druhým. Súprava obsahuje aj lepidlo na lifting, niekoľko párov silikónových podložiek, kovový aplikátor, kefku, odstraňovač peny a ilustrovaný návod na použitie.

Toto je najdrahšia súprava v rebríčku. Cena však nie je taká prehnaná, keď si uvedomíte, že sa môže použiť až 60 krát, čiže vydrží viac ako len zopár ošetrení. Ošetrenia sa však musia robiť jeden za druhým, a preto to dáva zmysel iba v kozmetických salónoch.

S touto súpravou si rýchlo spravíte kompletný lifting mihalníc. Výsledkom budú viditeľne nadvihnuté mihalnice s definovaným natočením. Okrem toho, tento produkt neobsahuje formaldehyd. Pozoruhodná je aj výdrž ošetrenia. Lifting mihalníc vám zaberie len 20 minút, preto je to okamžitý spôsob, ako si zmeniť vzhľad prirodzených mihalníc.

5. RefectoCil Eyelash Lift

Súprava la lifting mihalníc od RefectoCil určená na nadvihnutie rias je skvelou voľbou pre ženy, ktorým záleží predovšetkým na veľkom počte použití. Podľa výrobcu si s touto súpravou môžete spraviť až 36 ošetrení.

Produkt od RefectoCil obsahuje doplnky, ako silikónové podložky, malé kozmetické misky, kefky a zdvíhač na mihalnice. Okrem toho, samozrejme, obsahuje aj prípravky na zdvíhanie rias. Obsahuje dve tuby aktivátora a dve tuby neutralizátora, každá má obsah 3,5 ml a tiež fľaštičku lepidla s obsahom 4 ml.

Súprava je zabalená v kozmetickej taške. Ako tvrdí výrobca, spraviť si lifting s touto súpravou je jednoduché. Obsahuje tri rôzne veľkosti silikónových podložiek, čo možno považovať za ďalšiu výhodu. Môžete si ich vybrať podľa dĺžky vašich rias a požadovaného natočenia.

6. Súprava na lifting rias od Thuya

Ženy, ktoré hľadajú objemnú súpravu, ktorá sa dá použiť mnohokrát, by si tiež mali pozrieť, čo im ponúka súprava od značky Thuya. Je to jednoduchá súprava, ktorá sa skladá len z 5 častí. Obsahuje 15 ml permanentného gélu, 15 ml tekutého neutralizátora, 15 ml lepidla na lifting, silikónové podložky a drevenú paličku.

Keďže produkty majú veľký obsah, súprava od Thuya vydrží až desiatky použití. Nie všetko na tejto sade je však také pozitívne. Cenu tejto súpravy určite musíme považovať za nevýhodu a taktiež obsahuje len jeden pár silikónových podložiek vo veľkosti M. Ak chcete použiť podložky vo veľkosti S alebo L, musíte si ich kúpiť samostatne.

Súprava na lifting mihalníc od Thuya zaručí trvácne natočenie a nadvihnutie rias. Na prírodných mihalniciach výsledok vydrží od 6 do 8 týždňov. Všetko to závisí od typu a stavu vašich rias.

Ako sa robí lifting a laminácia mihalníc doma?

Celý proces liftingu a laminácie mihalníc doma môže trvať asi hodinu, takže sa uistite, že máte dostatok času. Po dokončení liftingu je tiež dobré si pravidelne hydratovať a ošetrovať mihalnice, aby ste si udržali účinok liftingu čo najdlhšie.

Počas domáceho liftingu mihalníc je samozrejme vhodné udržiavať správnu hygienu, aby ste sa vyhli podráždeniu alebo infekciám očí. Dodržiavanie odporúčaní výrobcu a opatrnosť pri nanášaní produktov je kľúčom k bezpečnému a účinnému liftingu mihalníc doma.

Lifting mihalníc doma začína dôkladným vyčistením rias a okolia očí odličovačom bez obsahu oleja. Môžete použiť aj špeciálny šampón na mihalnice a obočie. Potom môžete začať lifting rias podľa návodu krok za krokom.

Ako prvý krok si vyberte správnu veľkosť silikónových podložiek – od toho závisí natočenie mihalníc. Podložky si môžete zastrihnúť tak, aby dokonale sedeli k veľkosti vašich viečok. Potom si na podložky naneste trochu lepidla na mihalnice. Lepidlo je obvykle súčasťou súpravy.

Mihalnice si vyčešte na podložky a starostlivo ich oddeľte. Tak sa mihalnice udržia v správnej polohe počas liftingu a laminácie.

Ďalším krokom je, že si na mihalnice nanesiete prípravok, ktorý zvýši ich pružnosť a pripraví ich na to, aby sa vstrebali účinné látky. Po istom čase je treba produkt jemne odstrániť, potom si nanesiete neutralizátor, ktorý pomôže mihalnice obnoviť. Posledným krokom je samotná laminácia mihalníc. Na tento účel sa používajú prípravky s keratínom.

Nakoniec si prípravky umyte a jemne si odstráňte silikónové podložky. Aby ste si dokončili lifting a lamináciu rias, prečešte si mihalnice kefkou.

Po domácom liftingu mihalníc môžu byť výsledky viditeľné až niekoľko týždňov. Je to ideálne pre ľudí, ktorí chcú krásne nadvihnuté a definované riasy bez toho, aby museli vyjsť z domu. Ušetrí vám to čas a peniaze v porovnaní s pravidelnými návštevami v kozmetickom salóne.