Zmeňte si look so súpravou na lifting a lamináciu mihalníc od Nanolash!

Mihalnice sú ten najkrajší rám pre oči. Veľmi často však prirodzené riasy nevyzerajú tak, ako si želáme. Bohužiaľ, každodenný make-up a rôzne iné ošetrenia môžu spôsobiť, že sa budú lámať a štiepiť. Domáci lifting mihalníc so súpravou Nanolash Lash Lift Kit je perfektné riešenie. Čo by ste mali o tejto súprave a samotnom ošetrení vedieť?

Lifting a laminácia rias – ošetrenie, ktoré láme rekordy popularity

Mnoho žien má záujem o rôzne ošetrenia, s ktorými by mohli dosiahnuť prirodzene vyzerajúce objemné riasy. Zvyčajne sa rozhodnú pre semi-permanentné predlžovanie rias, ktoré však môže poškodiť tenké a jemné chĺpky.

A preto je teraz lifting rias čoraz populárnejší. Vykonáva sa so špeciálnymi produktami, ktoré majú obnoviť štruktúru rias a majú riasy predĺžiť, zahustiť a natočiť. Celý proces prebieha bez použitia akýchkoľvek invazívnych zložiek a doplnkov. Preto lamináciu mihalníc označujú za neinvazívnu metódu predĺženia a natočenia rias.

Je zaujímavé, že hoci sa toto ošetrenie spája hlavne s kozmetickými salónmi, nie je pre ne výlučne vyhradené. Značke Nanolash – lídrovi v starostlivosti, úprave a make-upe mihalníc – sa opäť podarilo uspokojiť potreby moderných žien.

Nanolash Lash Lift Kit bol len nedávno uvedený na trh. Použitie tejto súpravy na lamináciu rias doma je jednoduché a výsledky ošetrenia zakaždým splnia aj tie najväčšie očakávania.

Nanolash Lash Lift Kit - spôsob, ako si úplne zmeniť výzor očí

Čo treba vedieť o Nanolash Lash Lift Kit?

Nanolash na domáci lifting a lamináciu rias je inováciou v oblasti regenerácie a úpravy mihalníc. S touto súpravou môže ktokoľvek dosiahnuť výsledky ako v salóne.

Nepochybnou výhodou sady na lifting mihalníc od Nanolash je, že všetky produkty sú vyrobené z prírodných zložiek bohatých na živiny. Habešský a kokosový olej a bambucké maslo zaisťujú, že zloženie je regeneračné a bohaté na vitamíny. Rýchlo dokáže obnoviť štruktúru aj tých najviac poškodených rias.

Súprava pozostáva z:

  • Lift – Step 1 – 10 vrecúšok s obsahom 0,5 mililitrov produktu na lifting rias;
  • Fix – Step 2 – tiež 10 vrecúšok rovnakej veľkosti, ktoré sa používajú ako druhý krok počas laminácie;
  • Keratin Booster – Step 3 – rovnaké množstvo vrecúšok rovnakej veľkosti, toto je posledný krok, ktorý dokončí proces laminácie rias;
  • Silikónové podložky – na nalepenie mihalníc v 3 veľkostiach: S, M a L;
  • Lift Lash Glue – lepidlo, s ktorým si silikónové podložky upevníte na viečka;
  • iné doplnky potrebné na lamináciu rias.

Spravenie liftingu rias je tiež veľmi jednoduché. Po vyčistení a oddelení rias si musíte nalepiť silikónové podložky. Potom sa v špecifickom poradí nanášajú postupne všetky produkty. Mali by ste ich nechať na riasach pôsobiť asi 7-10 minút a potom ich odstránite. Tak málo stačí na to, aby ste si mohli vychutnať veľkolepé mihalnice, ktoré budú vyzerať prirodzene.

Zmeňte si look so súpravou na lifting a lamináciu mihalníc od Nanolash

Prečo by ste mali vyskúšať domáci lifting a lamináciu rias?

Súprava na lifting rias od Nanolash je profesionálna. Značka Nanolash sa postarala o to, aby sa súprava ľahko používala. Skvele poslúži profesionálnym kozmetičkám, ale aj začiatočníčkam. Jednoducho, každá žena si môže vyskúšať lifting rias v pohodlí svojho domova.

Toto ošetrenie riasy nielen zahusťuje, natočí a predĺži, ale tiež riasy ochráni a obnoví ich štruktúru. Okrem toho, výrobca tvrdí, že uspokojivý výsledok vydrží 8 týždňov, v závislosti od pôvodného stavu vašich rias.

Nanolash Lash Lift Kit je spôsob, ako si úplne zmeniť výzor očí, bez preťaženia vašich prirodzených rias a bez falošného efektu. Presvedčte sa samé! Súpravu si môžete objednať na oficiálnych webových stránkach Nanolash. Recenzie na túto súpravu zverejnené online sú skutočne povzbudivé.