Dva v jednom – Astor Perfect Stay 24H Foundation + Perfect Skin Primer. Môže to fungovať?

Astor nám predstavil úplne nový výrobok. Ide o kombináciu, ktorá sa dá použiť aj ako podkladový makeup aj ako primer. Výrobok má názor Perfect Stay 24H collection. Ako hodnotíme tento 2v1 výrobok?

Je možné skombinovať podkladový makupu a zároveň pleťový primer? A bude potom primer fungovať tiež? Vyzerá to, že odpoveď je kladná. Značka Astor stavila na výrobok 2in1. Stálo to za to riziko? Zdá sa, že sa to oplatilo. Však kto by nemal rád kozmetiku, ktorá v jednom balení spĺňa viac funkcií? Ak teda máte podkladový makeup aj primer v jednom, ušetríme čas pri aplikácii, ale aj peniaze, keďže si namiesto dvoch fľaštičiek kúpime iba jednu. Aké sú ďalšie výhody a charakteristiky výrobku Astor Perfect Stay 24H Foundation + Perfect Skin Primer?

24h

Predáva sa v platovom obale s priesvitným vrchnáčikom, cez ktorý môžeme vidieť textúru výrobku bez toho, aby sme ho museli otvárať. Čo nás prekvapí, keď balenie otvoríme? Na vrchu je primer a pod ním nájdeme makeupovú špongiu a zrkadielko. Je to veľmi praktické pre ženy, ktoré sú zvyknuté si upravovať makeup počas dňa.

Ako teda tento primer funguje? Má všetky potrebné vlastnosti typického podkladového makeupu. Poskytuje dobré krytie, zjednocuje tón pokožky a vyhladzuje ju. Má skvelý matná efekt. Nevytvára nežiadúci efekt masky na tvári, ani nesteká a nerobí šmuhy. Dobre splýva s pokožkou. Astor Perfect Stay 24H Foundation + Perfect Skin Primer sa dá aplikovať na sucho aj na mokro. Čo je u takéhoto výrobku skutočne prevratné. Ako je to možné? Ak pridáte vodu vytvoríte absolútne jemný podkladový makeup. Ak výrobok aplikujete bez vody, je hustejší a viac matný.

Astor nám pripravil tri rôzne odtiene makeupu, máme na výber od béžovéj po hnedú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *