Účinná zbraň proti tmavým kruhom pod očami – Korektor na tmavé kruhy od NYX

Čo je nočnou morou žien? Zlomený opätok, alebo kabelka, čo farebne neladí s topánkami? Kdeže! Sú to predsa vrásky a tmavé kruhy pod očami. Ako sa ich teda zbavíme? Na pomoc nám prichádza Korektor na tmavé kruhy od NYX, ktorý to dokáže.

Prečo sa vlastne opuchy a tmavé kruhy objavujú? Isteže to má svoj dôvod. Jednoducho, u niekoho je to vrodené, niekedy sa modriny a opuch objavujú v dôsledku choroby, nesprávnej výživy a divokého životného štýlu. Iné dôvody sú – zle zvolená kozmetika, stres, lieky, ponocovanie, práca s počítačom, umelé osvetlenie či poruchy spánku. Ako riešiť tmavé kruhy a vačky pod očami? Napríklad, skúste obklad z uhorky a rumančeka či domácu masáž, dobré sú aj kocky ľadu priložené na oči, oxygenačný krém a kyselinou hyalurónovou a iné. Ale kým vačky zmiznú, je potrebné ich zakamuflovať. A na to slúži napríklad Korektor na tmavé kruhy od NYX. Ak použijete korektor veľmi svetlého odtieňa, môže sa stať, že vačky ešte viac zvýrazníte, takže pozor.

Maybelline

NYX korektor je balený v malej nádobke. Hmotnosť výrobku je 2,9 gramu. Kvôli tomu, že je ľahký, dá sa pohodlne nosiť v kabelke. Okrem toho, tento výrobok je dostupný iba v dvoch odtieňoch. Volajú sa Fair a Light. Obe farby sú mierne do oranžova a dobre splývajú s odtieňom pokožky. Bohužiaľ, Korektor na tmavé kruhy sa nedá veľmi dobre vytlačiť z tuby. Je k tomu potrebné vyvinúť dosť veľkú silu. Prirodzene, dá sa aplikovať končekmi prstov, špongiou alebo kefkou na makeup. Najlepšie to skutočne ide prstom, pretože od teploty tela sa krém trochu zahreje a potom sa ľahšie rozotiera. Zloženie výrobku: Korektor na tmavé kruhy od NYX obsahuje farebné pigmenty, čínsku hlinu, ktorá odráža svetlo a opticky rozjasňuje pokožku pod očami, prekrýva tmavé kruhy a opuchy. Pokožka je po použití hladká, žiarivá a vyzerá zdravo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *