3 najlepšie hodnotené perá na obočie. Ktoré z nich sa oplatí vybrať?

Chcete si spraviť make-up obočia ako profík? Pozrite si výber 3 najlepších pier na obočie na kozmetickom trhu!

Dobrý make-up obočia je kľúčový, ak chcete vytvoriť profesionálny a elegantný vzhľad. Vaše obočie dokáže zvýrazniť krásu vašich očí. Ak chcete vždy vyzerať bezchybne, potrebujete odolný produkt, ktorý dlho vydrží. Preto vám predstavujeme 3 perá na obočie, ktoré si zaslúžia najväčšiu pozornosť.

3 NAJLEPŠIE PERÁ NA OBOČIE

 Nanobrow Microblading Pen

Je to naša prvá voľba a favorit užívateľov internetu a profesionálnych vizážistov po celom svete. Čo ho robí tak výnimočným? Pomôže vám vytvoriť ultratenké línie, ktoré veľmi pripomínajú skutočné chĺpky na obočí. Váš make-up bude vždy vyzerať výrazne a zároveň prirodzene. Toto pero na obočie je inšpirované mikrobladingom, jednou z metód permanentného make-upu obočia. Táto invazívna procedúra ale vôbec nie potrebná! Precízne pero na obočie od Nanobrow prekryje medzery a riedke miesta a tak dosiahnete skvelý výsledný objem obočia. Vodeodolné zloženie výborne vydrží v každom počasí. Toto pero upraví obočie tak, že bude vždy dokonalé a elegantné. Nanobrow Microblading Pen bolo vytvorené tak, aby vyplnilo medzery a vytvorilo trojrozmerný a prirodzený vzhľad. Zabudnite na to, že si nervózne musíte kontrolovať make-up v zrkadle. Odteraz si môžete byť istá, že vaše obočie je v dobrých rukách. Pero na obočie od Nanobrow sa jednoducho používa, čo je jeden z dôvodov, prečo má toľko fanúšikov. Všetko, čo treba spraviť, je vyplniť krátkymi ťahmi oblasti, kde chcete väčší objem. Takto môžete vytvoriť tenké a presné línie, ktoré napodobňujú skutočné chĺpky. Pre odvážnejší výsledok jednoducho pridajte viac čiarok podobných chĺpkom. Zosilnite efekt podľa nálady a v závislosti od príležitosti. Spravte si make-up obočia ako profesionál s Nanobrow Eyebrow Pen!

Diego dalla Palma Microblading Eyebrow Pen

Toto pero na obočie je skutočnou inováciou! Rovnako ako predchádzajúci produkt, bolo toto pero navrhnuté tak, aby napodobňovalo výsledky po mikrobladingu. Aj keď nemá rovnaké výsledky, je to určite pozoruhodný produkt. Špeciálny tenký hrot vám umožní nakresliť ultratenké čiary, ktoré napodobňujú skutočné obočie. Tento produkt je ideálny pre ženy, ktoré majú riedke a takmer neviditeľné obočie a chcú si rýchlo a bez námahy vylepšiť svoj výzor. Toto profesionálne pero na obočie vám umožní vytvoriť make-up obočia pre každú príležitosť. Keď si s ním budete vypĺňať obočie, držte ho diagonálne, aby ste dosiahli definované, ale prirodzene vyzerajúce obočie. Začnite od stredu, a postupujte smerom von. Jemne tlačte, aby ste napodobnili prirodzený tvar obočia. Chcete, aby vaše obočie bolo ešte plnšie? Jednoducho pridajte viac línií, ktoré budú pripomínať chĺpky.

Milk Makeup Kush Triple Brow Pen

KUSH Triple Brow Pen je prekvapujúce. Zakrivené pero na obočie s trojitým hrotom ľahko a rýchlo vyplní všetky medzery a riedke miesta. Vytvára efekt maximálneho objemu obočia, ktorý oslní každého. Nemusíte sa báť, že si spravíte prehnaný look. S týmto perom na obočie si môžete byť istá, že vaše obočie bude vždy vyzerať bezchybne. Je o niečo jemnejšie pigmentované ako ostatné, ale farbu a objem môžete pridať opakovaným nanesením a tak vytvoríte požadovaný vzhľad. Pero na obočie Milk Makeup kombinuje starostlivosť a úpravu obočia v jednom, pretože obsahuje konopný a slnečnicový olej a aloe vera. Tie sú skvelé na hydratáciu a vyživenie citlivej oblasti obočia. Je to produkt vhodný pre vegánov, ktorý neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu. Sme si istí, že sa vám toto pero na obočie bude páčiť.