Hľadáte najlepší sprej na ochranu vlasov pred teplom? Tu ho máte: Nanoil Heat Protectant Spray

Čo by ste povedali na to, keby boli vaše vlasy odolné voči vysokým teplotám? Znie to ako bláznivý sen? Dnes je už známe, že vlasy môžu byť dostatočne silné na to, aby odolali vysokým teplotám produkovaným fénom. Ako je to možné?

Ak chcete mať hydratované a vyživené vlasy, ktoré v dôsledku pôsobenia vysokých teplôt nestrácajú vodu, tak existuje jedno riešenie. Zožeňte si kozmetický prípravok, ktorý chráni vlasy pred tepelným poškodením. Vyberte si Nanoil Heat Protectant Spray.

Čo sa stane s vlasmi, keď si ich sušíte fénom?

Po féne siahate, keď si chcete urýchliť sušenie vašich vlasov – to je jasné. Namiesto toho, aby ste čakali jednu-dve hodiny, tak si vlasy dokážete vysušiť aj do 5 minút alebo dokonca ešte rýchlejšie. Tento stylingový prístroj urýchľuje odparovanie vody, ktorá sa nachádza na povrchu vlasu. Má však fén vplyv len na molekuly vody, ktoré sú na vonkajšej strane vlasu? Zdá sa, že pri pôsobení vysokých teplôt sa vyparuje aj vlhkosť, ktorá je vnútri vlasu. Ako je to možné?

Čím je teplota pôsobiaca na vlas vyššia, tým viac sa otvorí kutikula vlasu. Kvôli tomu má vlhkosť možnosť z vlasu utiecť, čo spôsobí, že vaše vlasy budú krehké, lámavé náchylné na poškodenie. Aká teplota je pre vlasy už príliš vysoká? Podľa výskumov sa začína kutikula nadvihovať už pri teplote 50 stupňov Celzia.

Nanoil ochranný sprej pred teplom na vlasy

Ako si počas fénovania vlasov ochrániť vlhkosť nachádzajúcu sa vo vlase?

Samozrejme, že vlhkosť vám z vašich vlasov neodoberá len fén na vlasy. Okrem žehličiek a kúlm je viacero agresorov, ktoré prispievajú k vysušeniu vašich vlasov. Jedným z nich je… slnečné žiarenie. Áno, môžete si vlasy v lete izolovať od nepriaznivého pôsobenia UV žiarenia tým, že budete nosiť klobúk. Nebude to však trochu problematické?

Keď vlasy necháte len tak, nezvládnu bojovať proti teplu. Musíte im pomôcť čeliť tomuto nepriateľovi tým, že sa vybavíte tými správnymi produktami. Našťastie vám stačí len jeden kozmetický prípravok – sprej na ochranu pred teplom. A vždy keď máte dosť času, tak si nechajte vlasy vyschnúť na vzduchu. Alebo keď chcete čas sušenia skutočne znížiť, tak si nevysušte fénom vlasy úplne.

Najlepší cenovo prijateľný sprej na ochranu vlasov pred teplom

Ak máte záujem o to, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky za čo najkratší čas, tak si vyberajte len overené a odskúšané produkty. Momentálne sa zdá, že Nanoil Heat Protectant Spray je jedným z najpredávanejších termálnych sprejov na všetky typy vlasov. Jednou z jeho top kvalít je to, že si dokáže poradiť s viacerými problémami súčasne.

Nanoil sprej na ochranu pred teplom po nanesení na vlasy ich chráni pred tepelným poškodením a udržiava vysokú hladinu hydratácie vo vlasoch. Vďaka hodvábnym proteínom, ktoré Nanoil Heat Protectant Spray obsahuje, budú vlasy lesklé, príjemné na dotyk zvládnuteľné. Preto vám používanie len jedného produktu zlepší kvalitu vlasov a zabezpečí to, že im neublíži vysoká teplota.

Nanoil Heat Protectant Spray v skratke

Najnovší produkt od Nanoilu je ďalším univerzálnym produktom, ktorý má Nanoil vo svojej ponuke. Tu je zoznam účinkov, ktoré môžete očakávať, keď si pred stylingom nastriekate Nanoil Heat Protectant Spray na vlasy.

  1. Vlasy získajú ochranu pred teplotami siahajúcimi až do 220 stupňov Celzia.
  2. Vyrieši sa váš problém so statickými a krepovitými vlasmi.
  3. Ochranná bariéra vám vlasy nezaťaží.
  4. Pramene vlasov sú vyživené, hebké a žiarivé.
  5. Bude pre vás jednoduchšie upraviť si vlasy do účesu a účes vám dlhšie vydrží.

Ak si myslíte, že za takýto univerzálny produkt musíte zaplatiť majland, tak budete prekvapení. Nanoil Heat Protectant Spray vám za dobrú cenu ponúka skvelé účinky, hlavne keď fľaška vydrží naozaj dlho. Aktuálny cenník nájdete na oficiálnej Nanoil web stránke – www.nanoil.sk. Zaobstarajte si len jeden produkt, ktorý vám zachytí vlhkosť vo vašich vlasoch, takže vás nemusí trápiť lámavosť, matnosť a neposlušné pramene vlasov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *