Highlighting Foam Strips – Prevratná novinka vo viactónovom farbení vlasov

Sledujete najnovšie trendy v oblasti kaderníctva? Potom je čas začať používať Highlighting Foam Strips aj vo vašom salóne! Je to prevratná novinka vo viacvrstvovom farbení vlasov.

 

Maltská značka ColorCuts vytvorila termálne pásiky na každú techniku farbenia vlasov:

  • klasické farbenie
  • viactónové farbenie
  • ombré
  • sombré
  • balayage
  • flamboyage
  • odlesky
  • melír.

Rozlúčte sa s hliníkovou fóliou a odľahčite klientom vlasy. Bohužiaľ, mnoho kaderníkov robí stále tú istú chybu. Fólia v kombinácii s odfarbovacím prostriedkom môže vlasy zničiť, spôsobiť ich vypadávanie a vysušenie. Spálené vlasy sú výsledkom oxidačného činidla skombinovaného s hliníkom. Pri vysokých teplotách farba pracuje rýchlejšie a agresívnejšie, preniká hlboko do vlasovej štruktúry. Chemické kúry oberajú vlasy o vlahu zvnútra.

Toto poškodenie môžete minimalizovať tým, že si vyberiete pre vlasy jemnejšie Highlighting Foam Strips. Tieto termálne penové pásiky optimalizujú teplotu vlasov, zabezpečujú maximálny komfort pre vašich klientov.

Prečo ColorCuts vyniká na trhu s kaderníckymi potrebami?

Pásiky sú vytvorené z ľahkého materiálu, ktorý je jemný na vlasy a jednoducho ho viete rukou vytvarovať. Unikátne penové pásiky sú dobré hlavne na tenké a oslabené vlasy. Obyčajné fólie sa k nim nehodia kvôli vzhľadu alebo použitiu. Pásiky sa netrhajú, neťahajú vlasy ani pokožku. Už žiadne nepohodlie!

Penové pásiky nedráždia pokožku a nešuštia. Dokážu znížiť čas farbenia na polovicu, takže počas dňa môžete zobrať viac klientov.

Sú vyrobené z plne biodegradovateľného a ekologického materiálu, ktorý je z 80% recyklovaný. Pásiky môžete prať v práčke a použiť až 3 krát bez toho, aby stratili svoju top kvalitu. Box s 200 pásikmi vydrží až do 600 použití. Pásiky s rozmermi 100×305 mm sú pripravené na použitie a môžu sa preložiť a nastrihať podľa potrieb a sú recyklovateľné.

Highlighting Foam Strips poskytujú pri práci úplne pohodlie pre profesionálov, aj pre začiatočníkov. Sú príjemnou alternatívou k hliníkovým fóliám a zaručia vám oveľa rýchlejšiu farbiacu procedúru bez rizika poškodenia vlasov. Tieto extrémne príjemné, polystyrénové pásiky zefektívnia prácu celého vášho tímu.

ColorCuts penové pásiky na melír

ColorCuts poskytujú plnú kontrolu nad procesom farbenia. Izolujú teplo a zabezpečujú prúdenie vzduchu medzi vrstvami. Môžete si byť istí, že sú vlasy v bezpečí a farba vyjde presne tak, ako chcete. Polopriehľadný materiál vám dáva slobodu, aby ste počas farbenia robili úpravy a poskytne vám 100% kontrolu nad procesom farbenia.

Pomocou farebných pásikov môžete rozlíšiť použité odtiene, aby ste predišli chybám. Farebné pásiky sú na pohľad oveľa krajšie ako nepraktická hliníková fólia. Vďaka tomuto materiálu bude proces farbenia špeciálny a príjemný pre vás a vašich klientov.

Chcete:

Vynikať pred konkurenciou?

Získať viac spokojných klientov?

Používať v práci ekologické materiály?

Vytvárať bezpečné a moderné účesy?

Vyberte si Highlighting Foam Strips – kadernícke potreby vyrobené špeciálne pre vás!

Viac informácií o produktoch ColorCuts nájdete na stránkách colorcuts.mt