Nanoil Argan Oil: Tekuté zlato na vlasy a pokožku

Arganový olej sa právom nazýva marocké tekuté zlato – je to jeden z najcennejších kozmetických olejov na svete. Táto žltkastá látka sa preukázala ako oveľa účinnejšia ako iné oleje získavané z obľúbených jadier a semien.

Ale nie všetky arganové oleje sú rovnako efektívne. Ak chcete dosiahnuť tie najlepšie výsledky rýchlo, radšej sa poobzerajte po arganovom oleji, ktorý bol lisovaný za studena a nie je rafinovaný. Vyberte si Nanoil Argan Oil. Prečo? Čítajte ďalej a dozviete sa to.

Prečo celý svet miluje arganový olej?

Arganový olej je jeden z mála olejov, ktoré majú jedinečné zloženie živín. Vedci dokázali, že čistý arganový olej má viac ako 200 účinných látok potrebných na to, aby naša pokožka a vlasy zostali zdravé. Ktoré? Napríklad omega-3 a omega-6, ktoré sú nenahraditeľné pri starostlivosti o vlasy a pleť. Okrem toho arganový olej oplýva vitamínom E, ktorý zabraňuje starnutiu a pomáha nám zostať mladými.

Nanoil Argan Oil: Kvalita, na ktorú ste čakali.

V tmavej sklenenej fľaši je 50 ml marockého tekutého zlata, nerafinovaného a lisovaného za studena. Žiadne prídavky, vône, ani farbivá. Taký je Nanoil Argan Oil. Keď si zvolíte Nanoil, získate ten najkvalitnejší výťažok z jadier arganovníka. Keď si ho nanesiete na pokožku a vlasy, olej sa rýchlo vstrebe a dodá vám všetky potrebné živiny.

Nanoil Argan Oil na telo

Ak je vaša pokožka suchá a drsná, ak si všimnete, že máte celulitídu alebo strie, arganový olej vám pomôže s nimi bojovať. Pokožka ošetrená arganovým olejom bude hladká a hydratovaná.

POUŽITIE Nakvapkajte niekoľko kvapiek do kúpeľa alebo zmiešajte s krémom na telo. Vmasírujte olej do pokožky.

Nanoil Argan Oil na tvár

Jemné vrásky, nedostatky, mastná pleť? Ak vás niečo z toho trápi, siahnite po arganovom oleji. Postará sa nielen o vašu pleť, ale aj o riasy a obočie. Vrásky okolo očí? Zbavte sa ich pomocou arganového oleja.

POUŽITIE Každý večer a ráno si na tvár naneste arganový olej, používajte ho ako sérum. Pre posilnenie účinku použite nefritový valček. Masáž tváre za pomoci oleja a valčeka vám zaručí čistú pleť. Ak túžite po dlhších a hustejších riasach, naneste na ne olej prstom.

Nanoil Argan Oil na vlasy

Chcete hladké, lesklé a hydratované vlasy? Dosiahnete to ak budete pravidelne používať arganový olej. Tento extrakt nemá konkurenciu, čo sa týka posilnenia vlasov a zvrátenia poškodenia. Aplikujte ho na pokožku hlavy v boji proti seborei. Najlepšie na tom je, že je ľahké ho po použití odstrániť. A nepokazí vám váš štýl znížením objemu!

nanoil arganový olej

POUŽITIE Nalejte si trochu oleja na hlavu a pokúste sa ho vtrieť do pokožky. Rozotrite aj po dĺžke vlasov. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov tak urobte hneď po umytí, keď sú vlasy vlhké. Po 15 minútach opláchnite bežným šampónom. Ak chcete, môžete nechať arganový olej pôsobiť aj dlhšie, a to aj niekoľko hodín.

Kde si môžem kúpiť najkvalitnejší arganový olej?

Skvelé je, že Nanoil Argan Oil je k dispozícii v mnohých online obchodoch ako aj na oficiálnych webových stránkach Nanoil. Navštívte nanoil.sk a poobzerajte si aj iné rastlinné oleje na telo, vlasy a tvár.