4 najúčinnejšie gély na obočie. Musíte ich spoznať!

Gély na obočie sú produkty, ktoré vám pomôžu ľahko a rýchlo vytvarovať obočie do vytúženého tvaru. Začleňte ich do svojho každodenného make-upu a zlepšite si vzhľad obočia. Neuveriteľne ľahko sa používajú a hodia sa na každú príležitosť. Ako si vybrať ten najlepší? Pozrite si náš výber!

Aby ste si mohli jednoducho vybrať najlepšiu špirálu, zostavili sme rebríček štyroch najefektívnejších gélov na obočie, ktoré majú skvelé a dlhodobé výsledky.

REBRÍČEK 4 NAJÚČINNEJŠÍCH GÉLOV NA OBOČIE

★ Nanobrow Lamination Gel ★

nanobrow lamination gel

Tento gél na obočie je nepochybne na prvom mieste. Výrobok má jemnú gélovú konzistenciu, ktorá zaschne a zafixuje každý chĺpok samostatne. Dáva im maximálny objem, hrúbku a zlepšuje ich textúru. Tento špeciálny tónovaný gél je vhodný pre všetkých milovníkov make-upu, bez ohľadu na to, v akom stave je ich obočie. Nanobrow Lamination Gel upraví chĺpky tak, aby boli krásne počas 24 hodín. Dodáva sa v štyroch odtieňoch, vrátane priesvitnej verzie, takže si určite vyberiete farbu, vhodnú pre váš typ krásy. Pohodlný silikónový aplikátor vo forme kefky zachytí každý malý chĺpok a zafixuje ho na dlhé hodiny. Odteraz bude vaše obočie každý deň vyzerať bezchybne a elegantne. Pridaný ricínový olej upraví, posilní a ochráni chĺpky na obočí pred poškodením, takže obočie vyzerá dokonale aj bez make-upu. Gél upraví obočie tak, že vyzerá ako po laminácii. Krásne nafarbí obočie, vytvaruje a upraví ho presne podľa vašich predstáv. Je skvelý samostatne, ako aj keď ho použijete na zafixovanie iných tónovaných make-up produktov. S gélom od Nanobrow vytvoríte výnimočný make-up vhodný na každú príležitosť. Nepoznáme lepší produkt na rýchlu a efektívnu úpravu chĺpkov na obočí. Ľahko zakryjete všetky medzery a voľné miesta a zároveň podporíte prirodzený jas. Jednoducho naneste trochu gélu na čisté alebo už nalíčené obočie a upravte ho tak, aby malo dokonalý tvar. Vychutnajte si ohromujúci make-up!

Vstúpte na oficiálnu stránku nanobrow.sk

★ GIVENCHY Mister Brow Groom ★

Je to priesvitný gél na obočie, ktorý dá obočie neuveriteľne dobre do poriadku a prirodzene ho upraví tak, že zvyšuje jeho objem. Vďaka tomu sú chĺpky pružnejšie a lepšie sa upravujú. Nelepivé zloženie rýchlo schne a v okamihu zaistí dlhotrvajúci výsledok. Gél obsahuje vitamín B5, čo zlepšuje vzhľad obočia a pozastavuje šedivenie. Gél vyhladzuje a posilňuje štruktúru obočia, takže vždy vyzerá skvele, zatiaľ čo vďaka kefke, ktorá sa ľahko používa produkt rýchlo nanesiete. Odporúčame ho pre mužov a ženy, ktorým záleží na zlepšení svojho vzhľadu. Môže sa používať samostatne alebo v kombinácii s inými kozmetickými prípravkami. Jednoducho prečešte obočie ohnutou časťou kefky. Začnite na začiatku obočia a prejdite až na špičku. Hotovo!

★ TOO Faced Brow Wig Eyebrow Gel ★

Tento jedinečný gél na obočie dáva obočiu objemný, plný vzhľad. Vďaka gélovému zloženiu s vláknami, ktoré sa na chĺpkoch nahromadí, vytvaruje, zahusťuje a zvýrazňuje obočie. Pokrokové jemné vlákna sa zachytia o kožu a vyplnia medzery a voľné miesta. Dodávajú hustotu a pružnosť. Gél je obohatený o pigmenty, ktoré majú prirodzenú farbu a veľkolepý objem. Výrobok sa odporúča na husté a nepoddajné, rovnako ako na tenké a riedke obočie. Vyplňte obočie pomocou pohodlnej kefky. Začnite od vnútornej časti obočia a kefkou vyčešte chĺpky smerom hore a von. Ak chcete zakryť medzery, naneste gél Brow Wig špičkou kefky – vaše chĺpky budú krásne a prirodzené.

★ Revitalash Hi-Def Brow Gel ★

Tónovaný gél Revitalash veľmi rýchlo upraví a usporiada aj nespolupracujúce chĺpky. Vymodelujte si ich presne tak, ako sa vám páči! Môžete si byť istá, že výsledok bude zakaždým dlhotrvajúci a ohromujúci. Tento prevratný gél podporuje slabé obočie a zaisťuje, že ich tvar bude elegantný. Výsledkom sú vždy výrazné, dokonale sfarbené chĺpky odolné voči vypadávaniu. Dôkladne vybrané ingrediencie posilňujú obočie a zlepšujú ich vzhľad a štruktúru. Prírodné, rafinované odtiene vynikajúco vyplnia riedke oblasti. Výrobok je veľmi výživný a chráni chĺpky pred poškodením. Peptidy a beta-glukán z ovsa zvýrazňujú prirodzenú krásu obočia a dodávajú mu hĺbku a živosť. Obojstranný aplikátor s modelovacou kefkou a hrebeňom uľahčuje a spríjemňuje jeho nanášanie. Jeho vodeodolné a trvácne zloženie vydrží celý deň v perfektnom stave a vytvorí skvelý výsledok.