Laminácia Obočia s Nanobrow Lamination Kit – 7 Dôvodov Prečo Ju Použiť

Zdá sa vam domáca laminácia obočia moc ťažká? Bojíte sa, že by to trvalo príliš dlho? Nebude, ak použijete Nanobrow Lamination Kit. S touto sadou vám bude laminácia obočia trvať najviac 20 minút a s ľahkosťou to zvládnete aj samy! Pozrite si dôvody prečo laminovať obočie v pohodlí domova s Nanobrow.

laminacia obocia

Nanobrow Lamination Kit – prečo stojí za to? 7 dôvodou prečo ju vlastniť!

1. DOMÁCA LAMINÁCIA OBOČIA ŠETRÍ PENIAZE

Nanobrow Lamination Kit, profesionálna sada na lamináciu obočia, stojí toľko, koľko jedna laminácia v salóne, no fľaštičky obsahujú oveľa viac produktu! To znamená, že ju môžete použiť desať či viac krát!

2. BEZCHYBNÉ OBOČIE – DOKONALE VYTVAROVANÉ A VYZDVIHNUTÉ OBOČIE!

Vedeli ste, že laminácia obočia nie je len na úpravu a skrášlenie obočia? Má extra efekt liftingu, čím zlepšuje celkový vzhľad tváre. Obočie vyzerá vyzdvihnute, zatiaľ čo črty tváre sú zoštíhlené a krajšie. Kúra dodáva pôvab!

3. VĎAKA LAMINÁCII OBOČIA SA UŽ NEMUSÍTE TRÁPIŤ S JEHO VZHĽADOM

Nebolo by úžasné kybste sa vždy prebudili s bezchybným obočím, ktoré zostane dokonale tvarované 24/7? Toto je výsledok laminácie obočia s Nanobrow Lamination Kit! Výsledky vydržia až 6 týždňov. Počas týždňov obočie zostáva nádherné, pričom set stačí na 10 laminácii.

nanobrow lamination kit

Set na lamináciu obočia pre kozmetické salóny aj domáce použitie. Detaily produktu , zloženie jednotlivých roztokov nájdete a informácie o použití setu nájdete na www.nanobrow.sk stránke.

4. GARANTUJE POHODLIE – VĎAKA DOMÁCEJ LAMINÁCII SI NEMUSÍTE UPRAVOVAŤ OBOČIE KAŽDÝ DEŇ

Vaše obočie bude po laminácii vyzerať tak úžasne, že už naň nebudete potrebovať aplikovať make-up a vypĺňať ho. Pokiaľ teda nebute chcieť! Nanobrow Lamination Kit je úžasný v kombinácii s farbením obočia či hennou – pokiaľ chcete stmaviť farbu obočia, tak ho kľudne zafarbite a potom laminujte pomocou laminačnej sady. Užijete si prekrásne, uhľadené, nadýchané obočie celé týždne.

5. LAMINÁCIA OBOČIA S NANOBROW LAMINATION KIT JE JEDNODUCHÁ

Skvelé na tejto laminačnej sade je jej jednoduchá aplikácia. Aj tí, ktorí ešte nikdy pred tým nelaminovali svoje obočie a nemajú ani šajnu čo kúra dokáže, to bez problémov zvládnu doma a môžu sa tešiť fantastickým výsledkom. 

laminovanie obočia

6. S NANOBROW LAMINATION KIT UŠETRÍTE ČAS A PENIAZE

Možete zabudnúť na zdĺhavé salónové kúry, ktoré zaberú takmer hodinu. Vďaka Nanobrow Lamination Kit trvá celá procedúra najviac 20 minút. Ušetríte čas i peniaze!

7. RECENZIE NA NANOBROW LAMINATION KVIT ROZKVITAJÚ

Recenzie produktov vám umožňujú zistiť, či sú ľudia s danou kozmetikou spokojný. Našťastie Nanobrow Lamination Kit je najlepšie hodnotená laminačná sada na domácu spotrebu. Ženy ju milujú a v domácej laminácii sa jej nič nevyrovná, je to skutočne profesionálny produkt.

Kde kúpiť Nanobrow Lamination Kit?

Sme si istý, že nasledujúce obchody predávajú tento set na lamináciu obočia – Douglas, Sephora, Rossmann. Môžu ponúkať rozličné ceny, takže si prezrite ponuky a vyberte tú najvýhodnejšiu. Set dostanete rýchlejšie, ak si ho kúpite cez oficiálnu Nanobrow stránku. Pozrite si obchod, pretože táto značka predáva aj iné fantastické produkty pre starostlivosť o obočie a make-up.