Podstatné líčidlá pre začiatočníkov

Či už ste nováčik vo svete líčenia alebo len chcete obnoviť svoju zostavu kozmetických produktov, nižšie uvádzame zoznam produktov na líčenie pre začiatočníkov, ktorý by mal byť v každej kozmetickej taške.

Základné produkty na líčenie

Bez toho, aby sme sa ponorili do sveta kontúrovaných púdrov a farebných rúžov, sú tu nevyhnutné produkty na líčenie, ktoré by mal mať každý začiatočník.

  • Korektor: Korektor je jeden z najdôležitejších produktov každej líčiacej rutiny, dokonca aj pre tých, ktorí nie sú oboznámení s pokročilými technikami líčenia. Tento produkt je bezkonkurenčný v maskovaní iných vad pleti, ako sú škvrny, opuchy a začervenanie.
  • BB krém: BB krém alebo balzam na chyby je ľahký pre pokrytie, ktorý poskytuje prírodný vzhľad pokožky, pričom zároveň zlepšuje textúru a tóny pleti.
  • Maskara: Mascara je skvelá pre pridanie objemu a dĺžky rias a robí oči omnoho viac otvorenými a výraznými.
  • Rúž: Rúž môže byť neďaleko od dramatického rúžu, ale je skvelou možnosťou pre začiatočníkov alebo tých, ktorí chcú uprednostniť prirodzený vzhľad.
  • Očné tiene: Očné tiene sú skvelým doplnkom pre každého začiatočníka, pretože ponúkajú množstvo rôznych možností a vylepšujú tvar a farbu očí.

Poradenstvo ohľadne liečby

Pre začiatočníkov je dobrým začiatkom používanie produkty s jedným tonom pre celú tvár a prejsť na niekoľko rôznych odtieňov, keď získate skúsenosti a dôveru v svoje schopnosti líčenia.