4 špirály na obočie, s ktorými dosiahnete skvelý výsledok [HODNOTENIA]

Zlyhali vám produkty na líčenie obočia, ktoré ste doteraz používali? Hľadáte skutočný hit, ktorý si určite necháte vo kozmetickej taštičke?

Vyskúšajte niektorú zo špirál na obočie, ktoré veľmi odporúčame! Špeciálne pre vás sme zozbierali tie najlepšie produkty, ktoré vám pomôžu upraviť obočie tak, ako si to želáte.

Zabudnite na nechcené medzery a chĺpky, ktoré odstávajú – zlepšite si obočie!

4 najlepšie špirály na obočie

#1 Nanobrow Shape Mascara

Špirála na obočie od Nanobrow je nevyhnutnosťou pre tých, ktorí sa radi starajú o svoje obočie a chcú vyzerať, ako keby práve vyšli z kozmetického salónu. Len za pár sekúnd sa zbavíte medzier a zafarbíte obočie prirodzeným odtieňom. Obočie sa bude zdať hrubšie a objemnejšie. Prečo si nedopriať trvácny produkt a neužiť si bezchybný make-up po celý deň? Už si nebudete musieť obočie počas dňa upravovať!

Výnimočné zloženie je bohaté na oxid kremičitý, takže Nanobrow Shape Mascara dodá obočiu jemnosť a hladkosť a úplne ho zmení! Špirála obalí každý chĺpok, ale bez toho aby ich zlepila. Špeciálny precízny aplikátor uľahčuje nanášanie, takže make-up obočia už nebude nočnou morou! Nanobrow Shape Mascara zaisťuje 24-hodinovú fixáciu a chĺpky budú v bezpečí. Je skvelá na hocijaké obočie – nezáleží na tom, či vás trápia neupravené chĺpky alebo potrebujete vyplniť obočie.

Produkt uviedli na trh v troch odtieňoch, s ktorými budete mať prirodzený make-up bez toho, aby bol prehnaný: Svetlohnedá, hnedá, čierna.

Ak hľadáte špirálu na špeciálne úlohy a vaše obočie je problematické, potom sa Nanobrow Shape Mascara rýchlo stane vaším obľúbeným produktom na líčenie!

#2 YVES SAINT LAURENT Couture Brow Mascara

Couture Brow Mascara je skvelá na tvarovanie obočia a jeho zafixovanie. Každá žena si zamiluje gélové zloženie, ktoré spevní obočie a obsahuje polomatné pigmenty. Táto špirála je pohodlná, výsledok je trvácny a intenzitu si môžete nastaviť podľa nálady a príležitosti. Jemný lesk pridá obočiu rozmer a make-up bude na vyššej úrovni. Dodáva sa v dvoch jedinečných odtieňoch: Brun Doré a Blond Cedré. Jemné tieňovanie a jednoduché použitie – taká je špirála od Couture Brow!

#3 Dior Diorshow On Set Brow

Špirála na obočie od Dioru vám spraví veľkolepý make-up obočia. Jej zloženie sa skladá z 90 percent prírodných zložiek. Vaše obočie bude dokonale definované a určite nezostane bez povšimnutia! Výrobok je vodeodolný a vydrží až 24-hodín. Je obohatený o mikrovlákna, ktoré dodávajú objem. Vaše obočie už nebude stvrdnuté ani lepkavé!

Odtieň je neutrálny a všestranný, takže si môžete spraviť ľahký make-up alebo odvážnejší štýl na špeciálne príležitosti.

Ste pripravení na svieži, ale neprehnaný vzhľad? Podľahnite Diorshow On Set Brow!

#4 Lancôme Sourcils Styler

Upravené obočie za pár minút? S Lancôme Sourcils Styler je to možné! Vďaka tejto špirále si môžete vychutnať maximálnu hrúbku a požadovaný objem obočia. Jemné zloženie dá vášmu obočiu prirodzený tvar a textúru. Poznámka: túto špirálu používala aj vizážistka celebrít, Lisa Eldridge! Postará sa o celodennú fixáciu a vytvorí úžasný lesk. S aplikátorom v tvare hrebienka vám jej nanášanie zaberie veľmi málo času. Dôležité je, že si zafarbíte len obočie, nie pokožku! Pridaný výťažok z ruží sa o obočie postará a vyživí ho.