Najlepší sprej na ochranu vlasov pred teplom? Pozrite si našich TOP 5 produktov!

Stále hľadáte ľahký sprej na ochranu vlasov pred teplom, ktorý je dosť silný a efektívny na to, aby vaše vlasy dokonale ochránil pred deštruktívnym účinkom tepelného stylingu? To je dobre, pretože dnes sa pozrieme na 5 najlepšie hodnotených prípravkov na ochranu pred teplom, ktoré budú vaše vlasy milovať. Vyberte si jeden z nich a už nikdy vás nebudú trápiť suché, matné a krehké vlasy. Ktoré z produktov na ochranu vlasov pred teplom sa oplatí vyskúšať?

TOP 5 sprejov na ochranu vlasov pred teplom

#1 Nanoil Heat Protectant Spray

SPREJ NA OCHRANU PRED TEPLOM nanoil

Toto je naozaj ten najlepší prípravok vyrobený na to, aby vlasy ochránil pri tepelnom stylingu. Zvýšená odolnosť voči vysokým teplotám bola dosiahnutá vďaka špeciálne vybraným zložkám. Jedna z nich – proteíny z hodvábu – dodáva vlasom lesk a zanecháva ich dokonale poslušné tým, že bojuje proti krepovateniu a statickej elektrine. Táto istá ingrediencia tiež ochraňuje pramene pred UV žiarením a extrémne vysokými teplotami (až do 220°C/440°F). Naviac je Nanoil Heat Protectant Spray schopný predĺžiť trvácnosť farby na vlasy a zabrániť jej vyblednutiu. Tento všestranný sprej na ochranu pred teplom je vhodný pre všetky typy vlasov. Keď sa rovnomerne aplikuje, vytvára na vlasoch ultraľahký ochranný náter, ktorý ale vlasy vôbec nezaťažuje. Ak by ste sa chceli o Nanoil Heat Protectant Spray dozvedieť niečo viac, navštívte nanoil.sk

#2 Kevin Murphy Ever Smooth

Tento prestížny ochranný sprej je známy po celom svete. Vznikol na to, aby pomohol ľuďom s neposlušnými a mdlými vlasmi prevziať kontrolu nad ich korunou krásy. S Kevin Murphy Ever Smooth sprejom dosiahnete dlhotrvajúcu ochranu pred teplom z fénu, žehličky na vlasy a aj kulmy. Vďaka skroteniu vytŕčajúcich vláskov a bojom proti krepovateniu budú vlasy stále upravené. Tým, že je vhodný pre husté, jemné a tiež delikátne vlasy s nízkou pórovitosťou, Kevin Murphy Ever Smooth je odporúčaný nielen obyčajnými užívateľmi ale tiež profesionálnymi kaderníkmi. Obsahuje aj prírodné ingrediencie ako modrý a biely cyprus a tiež citrónovú osiku, vďaka ktorým tento ochranný sprej udrží vaše vlasy perfektné po celý deň. 

#3 Ouai Heat Protection Spray

Populárny a výborne hodnotený sprej, ktorý robí vlasy lesklými a silnými, ale najmä spôsobí, že vlasy budú odolné aj voči pravidelnému vystavovaniu extrémnym teplotám. Tento ľahký sprej je odporúčaný najmä pre jemné a delikátne vlasy. Po aplikácii vytvára na vlasoch obal, ktorý im pomáha aby zostali dostatočne hebké, lesklé, silné a zdravé na to, aby dokázali odolať mechanickému poškodeniu. Tento produkt by nebol taký efektívny ak by mu nepomohla takzvaná polymérová technológia. Teraz vám stačí už len jeden prípravok, ktorý vaše jemné vlasy potrebujú – dokonca aj farbené – na dodanie dlhotrvajúcej ochrany počas tepelného stylingu. 

#4 Bumble and Bumble Hairdresser’s Invisible Oil

Tento ochranný sprej je dostupný v dvoch veľkostiach. Menšie balenie často zvolia ľudia, ktorí plánujú stráviť pár dní na slniečku a nechcú sa domov vrátiť so zničenými vlasmi. Zloženie obsahuje rastlinné oleje, ktoré vlasy ochránia pred vysokými teplotami tým, že vlhkosť pevne uzamknú hlboko vo vlasoch. Koľko olejov obsahuje? Je ich tam dokonca 6! Všetky dokážu zvyšovať elasticitu, zachovať hydratáciu a skrotiť divoké pramene. Oleje zanechávajú na vlasoch jemný obal, ktorý sa tiež postará o krepovatenie a statickú elektrinu. Tento efektívny sprej určite stojí za vyskúšanie, ak teda vaše vlasy nie sú mastné. Sprej je trochu ťažší, takže je vhodnejší pre zničené a suché vlasy. 

#5 Kerastase Chronologiste Thermique Regenerant

Túto značku určite všetci dobre poznáme. Tento ochranný produkt od Kerastase je vlastne balzam na vlasy, vyrobený predovšetkým pre slabé a krehké vlasy, ktoré sú často vystavované tepelnému upravovaniu. Tým, že vytvára nepreniknuteľnú ochrannú bariéru, Kerastase Chronologiste Thermique Regenerant udržuje vlasy v bezpečí a ochraňuje ich pred vonkajšími vplyvmi. Ochranný obal uzamyká hydratáciu vo vlasoch, takže sú odolnejšie a lesklejšie – bez toho, aby ich zbavoval objemu! Extrakt zo zázvoru a kmeňové bunky z plesnivca vlasy posilujú a predchádzajú rozštiepeným končekom. Suché vlasy sú hebkejšie a ľahko upraviteľné.