Úžasne dlhé riasy so sérom Revitalash?

Úžasne dlhé riasy so sérom Revitalash?
Prípravky na rast očných rias sú špeciálnou kategóriu kozmetických výrobkov. Zvyčajne sú tekutej konzistencie a obsahujú peptidy, vitamíny, aminokyseliny a mali by podporovať rast rias. Mali by sa aplikovať ku korienkom rias, aby mohli pôsobiť tam, kde je to treba. Priamo vyživovať folikuly, z ktorých vyrastajú riasy a zároveň ich hydratovať. Lacnejšie výrobky z drogérie sa nanášajú ako maskara po celej dĺžke rias, ale sú menej efektívne.

revitalash

Ako funguje Revitalash?
Revitalash je jedným z najznámejších sér na riasy v UK. Podľa štúdií dokáže predĺžiť riasy o 60% za 8 týždňov pravidelného používania. Riasy sú po ňom hrubšie a hustejšie. Nemá žiadne nežiadúce účinky. Revitalash bol klinicky testovaný a je vodný aj pre citlivú pokožku v oblasti očí. Okrem neho poznáme aj podobné sérum s názvom Nanolash, ktoré je rovnako efektívne. Oba produkty sa dajú kúpiť online, bez lekárskeho predpisu.

Aké sú alternatívy k séru na riasy?
Predlžovanie rias je kozmetická procedúra, ktorá je veľmi populárna vďaka celebritám ako je Kim Kardashian. Je to dočasná metóda, pri ktorej sa lepia umelé riasy ku prirodzeným v pomere 1:1 a umývať. Nesmiete ale používať na oči žiadne prípravky s obsahom oleja, pretože ten by mohol lepidlo poškodiť. Ak sú umelé riasy príliš ťažké, zaťažia vaše riasy a tie sa môžu lámať alebo vypadávať. Preto je dôležité, aby vám tento zákrok robil iba kvalifikovaný odborník. Ak sa rozhodnete túto procedúru absolvovať, môžete si vybrať dĺžky, hrúbku a tvar nových rias. Odborník v kozmetickom salóne vám s tým poradí. Táto procedúra vyžaduje priebežné dopĺňanie vypadaných rias, aby celkový efekt vyzeral stále dobre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *