Predlžovanie rias – pre a proti

Predlžovanie rias môže mať veľmi prirodzený efekt

Oproti nalepeným umelým riasam z drogérie vyzerajú predĺžené riasy veľmi prirodzene. Väčšinou na to ne prvý pohľad ani neprídete. Sú rôzne typy a metódy predlžovania, a sľubujú nám dramatický pohľad už podľa názvu (3D,6D až 9D). Lenže je pravda, že vám rozhodne poskytnú dobrý vzhľad a to po celý deň bez toho, že by ste museli oči nejakým spôsobom upravovať či maľovať. Nebudete ani potrebovať maskaru. Predĺžené riasy sú super na dovolenke, nemusíte sa starať či si rozmažete maskaru vo vode a budete vyzerať skvele aj pri bazéne.Farebné umelé riasy

Predĺžené riasy vám dlho vydržia

Predĺžené riasy vydržia presne toľko, kým vám nevypadnú všetky vaše prirodzené riady na ktorých sú nalepené. Samozrejme za podmienky, že sa o ne budete správne starať. Dajú sa aj priebežne dopĺňať, čo sa odporúča asi tak raz za mesiac. Ak si lepíte umelé riasy a na to dávate maskaru, zaberie vám to približne 10 minút. A večer ďalších 10 minút na odlepenie a odlíčenie. Takže ušetríte hodne času, budete mať krásne riasy a nič pre to nemusíte každý deň robiť.

Úspora času

Predĺžené riasy vám ušetria hodne času, ak ste matka alebo hodne pracujete, budete mať viac času na iné aktivity, ako je maľovanie očí. Je tu protiargument, že tento čas vám spätne zaberie dopĺňanie rias v kozmetickom salóne, ale ženy, ktoré to podstúpili hovoria, že je to v podstate relax ležať tam, kým im lepia riasy. Oproti tomu je každodenné maľovanie drina.

Aplikácia trvá veľmi dlho

To je pravda, prvá aplikácia môže trvať aj dlhšie ako 2 hodiny. Skúste si to predstaviť, kozmetička vám musí nalepiť viac ako 60 rias na každé oko. Vyžaduje to precíznosť a hodne trpezlivosti. Ďalši sedenia na doplnenie rias už trvajú kratšie, lebo sa lepí menej rias, očakávajte tak 45 minút. Ale predstavte si, koľko času ušetríte pri makeupe každé ráno.

Predĺžené riasy sú veľmi drahé

To je pravda, nie je to práve najlacnejšie. Sú aj lacnejšie alternatívy na zlepšenie rias. Napríklad kvalitné sérum alebo kondicionér na riasy dokáže zázraky. Predĺžené riasy vás budú stáť približne 80-170 € za prvú aplikáciu a potom 45 € na doplnenie každý mesiac. Závisí to od materiálu a množstva umelých rias.

Vydržia len mesiac

Každá riasa má svoj rastový cyklus a ten sa končí tým, že vypadne. Predĺžené riasy sa preto musia priebežne doplňovať každý mesiac, aby vyzerali stále dokonale. Preto sa takáto procedúra odporúča skôr na špeciálne príležitosti ako je svadba či promócia. Ak chcete mať krásne riasy každý deň bude to drahé a navyše to dosť zaťaží vaše prirodzené riasy.zempillahosszabbítás

Predĺžené riasy vyzerajú ako lacné umeliny

Ak ich nemáte nalepené poriadne, môže sa to stať. Preto investujte iba do kvalitnej práce a kvalitného materiálu. Sú rôzne metódy aplikácie aj rôzne tvary a dĺžky umelých rias a kvalifikovaný pracovník salóna vám určite poradí. Najnovšia metóda 9D znamená, že sa lepí až 9 umelých rias na jednu vašu. To skutočne odporúčame iba tým, čo skutočne milujú vzhľad hustých rias a nebaví ich lepiť si každý deň umelé.

Musíte si potom dávať stále pozor na tvár

Ak máte predĺžené riasy, musíte tomu skutočne prispôsobiť aj svoje každodenné správanie. Musíte sa napríklad vzdať odličovača s obsahom oleja, pretože by rozpustil lepidlo na riasach. Maskaru a očný makeup ale používať môžete. Vyhýbajte sa šúchaniu očí a rias sa radšej ani nedotýkajte, aby nevypadávali. Spávať by ste mali radšej ich na chrbte a tiež si neutierajte tvár papierovou utierkou.

Príliš veľa zhonu?

Ak ste veľmi zaneprázdení, alebo aktívne športujete, predĺženie rias nebude pre vás ideálnym riešením. Pot a voda majú nezanedbateľný vplyv na životnosť lepidla. Ak vám teda nový krajší vzhľad stojí za tie peniaze a čas, potom musíte zvážiť ako mu prispôsobíte svoj životný štýl.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *