Ako upravovať obočie? Mister Eyebrow – Korektor v ceruzke od Givenchy

Napriek tomu, že sezóna jar/leto 2016 káže prirodzený tvar obočia, nie všetky ženy ho uprednostňujú. Pre ne firma Givenchy pripravila ceruzku na obočie s názvom Mister Eyebrow. Ako to funguje?

Na prvý pohľad je Mister Eyebrow – Korektor v ceruzke od Givenchy krátka a obyčajné ceruzka. Pri bližšom skúmaní zistíte, že kompaktné rozmery sú výhodné pre pohodlnú aplikáciu a tiež sa výrobok skvele zmestí do kozmetickej taštičky. Mister Eyebrow vám nezaberie veľa miesta, môžete si ho zobrať kdekoľvek. Okrem toho, Mister Eyebrow je bezfarebný, takže potom ako si s ním upravíte obočie, pokojne môžete použiť farebnú ceruzku na obočie alebo očné tiene. Výrobok od Givenchy má jemnú konzistenciu a ľahko si poradí s neposlušným obočím. Mister Eyebrow obočie navyše hydratuje a vyživuje.Givenchy Mister Eyebrow 1

Ako používať Mister Eyebrow – Korektor v ceruzke od Givenchy. Na začiatok si upravte tvar obočia podľa tváre. Viete o tom, že zmena farby obočia je tiež možná? Napríklad pomocou henny. Alebo skúste permanentý make-up. Ak si farbíte vlasy, poproste, aby vám kaderníčka zafarbila aj obočie. Bude to skvele ladiť. Ak máte tvar obočia v poriadku, aplikujte naň Mister Eyebrow a upravte obočia do požadovaného smeru. Nakoniec použite farebnú ceruzku, čiernej alebo hnedej farby. Potom namaľujte očné viečka a dajte si maskaru na riasy. Očný make-up musíte farebne zladiť s farbou obočia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *