Farebné očné tiene od Shiseido – Luminizing Satin Eye Color Trio

Toto leto pre nás kozmetická značka Shiseido pripravila nezabudnuteľné kombinácie farieb očných tieňov. Každý, kto miluje farebný očný make-up sa do nových tieňov od Shiseido určite zamiluje na prvý pohľad. Luminizing Satin Eye Color Trio je výrobok v malej nenápadnej krabičke. Vo vnútri nájdete praktické zrkadielko a dva aplikátory. Jeden z nich je malý štetec a druhý špongiový. Je to nesmierne praktické, ak potrebujete drobné úpravy makeupu urobiť aj počas dňa. A zrkadielko sa dá využiť aj na úpravu účesu ak to bude potrebné, stačí ho vytiahnuť z kabelky.

Shiseido - Luminizing Satin Eye Color Trio (2)
Luminizing Satin Eye Color Trio je k dispozícii v toľkých farbách, že si určite vyberie každý. Čaká na vás 18 skvelých farebných kombinácií. Najväčšia farba je vždy modrá, ružová, zelená, fialová, hnedá alebo čierna. V palete s názvom Tropicalia nájdete dokonca aj žltú farbu. S týmito šminkami zvládnete aj profesionálny make-up.

Očné tiene Luminizing Satin Eye Color Trio od Shiseido majú jemnú a hladkú konzistenciu a žiarivé fraby. Obsahujú silné a výrazné pigmenty. Na očiach držia dobre a dlho, nezotierajú sa, ani nedráždia oči, pretože výrobok Luminizing Satin Eye Color Trio bol dermatologicky aj oftalmologicky testovaný. Prirodzene, odporúča sa používať pod ne aj podklad, ak chcete aby vydržali po celý deň. Alebo ich zafixujte transparentným púdrom.

Kozmetika Shiseido používa špeciálne ingrediencie, vďaka ktorým majú očné tiene hlboké a žiarivé farby. Okrem toho poskytujú pokožke aj výživu. Super Hydro-Wrap Vitalizing DE zvlhčuje a vyživuje očné viečka a Micromatic Color Pigment zodpovedá za výrazné a intenzívne farby. Aplikácia je jednoduchá, pretože výrobok má jemnú konzistenciu vďaka Satin Smooth Pearl substancii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *