Módny make-up obočia? Potrebujete iba jeden produkt. Nanobrow Lamination Gel

Počuli ste už o „neurobenom obočí“? Tento trend úpravy obočia bude prevládať v roku 2023. Namiesto ceruziek, púdrov a krémov na obočie potrebujete len jeden produkt. Nanobrow Lamination Gel zaručí, že budete mať prirodzený a dievčenský vzhľad obočia, ktorý vám odoberie niekoľko rokov a dodá vašej tvári svieži look.

Čo je to trend neurobeného obočia?

Obočie definuje črty vašej tváre a pridáva jej symetriu a výraz. Trend neurobeného obočia znamená nedotknuté, prirodzené, a dokonca takmer neupravené obočie. Môžete si však byť isté, že to neznamená zanedbané obočie. Je to krok k prirodzenosti. Neurobené obočie je krásne vyčesané, nadýchané a vhodné na každodenné nosenie. Všetko, čo treba urobiť, je učesať ho kefkou a potom natrieť gélom na obočie. Nanobrow Lamination Gel zjednoduší túto úlohu a zároveň prináša extra efekt laminovaného obočia.

A výsledok? Chĺpky sú dokonale zafixované, lesklé a plné. Získajú optický objem a hrúbku. Keď sú vyčesané mierne nahor, zdá sa, že ich je dvakrát toľko, ako v skutočnosti.

najlepšie recenzie na gél na obočie

Nanobrow Lamination Gel: Najmódnejší make-up obočia

Už sa nemusíte obávať, že vaše obočie nie je prirodzene plné, husté a nadýchané. Módne trendy sa neustále menia a spolu s nimi sa mení aj make-up. Spomínate si, napríklad, na trend „ombre“ alebo líčenie na štýl Kylie Jenner? Tie sú už „pasé“! Dnes na dosiahnutie najmódnejšieho trendu potrebujete len jeden produkt. Rozhodnite sa pre prirodzenosť s Nanobrow Lamination Gel Je to najlepšia alternatíva pre všetkých, ktorí chcú efekt nadýchaného obočia, bez návštevy salónu krásy.

Nanobrow Lamination Gel je dostupný v 3 prírodných odtieňoch a v priesvitnej verzii.

Nanobrow Lamination Gel – Gél na obočie

Dostupné v niekoľkých farbách:

Ako používať Nanobrow Lamination Gel?

Uistite sa, že na obočí nezostali zvyšky základu alebo iných produktov na úpravu obočia. Prečešte obočie v smere rastu s Nanobrow Lamination Gel. Malý, ale precízny aplikátor sa dostane ku všetkým chĺpkom, aj k tým najkratším. Počas aplikácie používajte pohyby, ako keby ste si chceli obočie „nalepiť“ na pokožku. Pre ešte jemnejší výsledok, uhlaďte horný okraj tak, aby chĺpky nevytŕčali. Hotovo! S gélom Nanobrow svoju každodennú rutinu úpravy obočia zredukujete na jednoduché česanie v požadovanom smere.

Večer môžete gél ľahko zmyť odličovačom. Nanobrow Lamination Gel je šetrný k chĺpkom na obočí a neovplyvňuje ich stav.

Efekt laminovaného obočia s Nanobrow Lamination Gel

Vytvorte krásne, lesklé a dokonale upravené obočie s inovatívnym Nanobrow Lamination Gel. Jeho jedinečná receptúra dokáže skrotiť aj nepoddajné chĺpky. Objemný efekt vydrží celý deň, bez nutnosti ďalších úprav. Nanobrow gél nedráždi jemné okolie očí a nespôsobuje alergické reakcie ani u ľudí s citlivou pokožkou.