Krém pod oči od Clinique – Superdefense SPF 20 Age Defense

Je zrejmé, že pokožka v okolí očí je extrémne jemná a vyžaduje si špeciálnu starostlivosť. Preto by sme sa mali o túto oblasť starať obzvlášť pozorne, aby pokožka zostala dlho mladá a žiarivá. Ako to ale dosiahuť? Vyskúšajte Superdefense SPF 20 Age Defense krém, ktorý je špeciálne vyrobený pre jemnú pokožku v oblasti očí.

Clinique - Superdefense SPF 20 (2)

Vedeli ste, že hrúbka pokožky na očných viečkach je iba 0,5 mm? A rovnako jemná je aj pokožka v okolí očí. Preto sa nemusíme ani veľmi čudovať, že sa v tejto oblasti už veľmi skoro začínajú tvoriť vrásky, vačky a opuchy. Už po 25ke sa odporúča používať špeciálne oxygenačné a zvlhčujúce krémy určené na okolie očí. Povedzme si teraz, čo vplýva negatívne na pokožku v tejto citlivej oblasti. Sú to hlavne faktory ako slnečné lúče, stres, dlhé hodiny pred obrazovkou a pri umelom osvetlení, nesprávna výživa, alkohol, cigarety, zlý výber kozmetiky a dokonca aj príliš hrubá vrstva makeupu. Pokožka v okolí očí je delikátna až natoľko, že všetky známky únavy sú na nej ihneď viditeľné. Ako sa teda starať o túto jemnú pokožku? Základom sú hydratačné krémy a jemná masáž.

Očný krém od Clinique, Superdefense SPF 20 Age Defense je zároveň hydratačným krémom aj pôsobí na redukciu opuchov a vyhladzuje jemné vrásky v okolí očí. Okrem toho zvýrazňuje oči. Obsahuje ochranný faktor SPF 20 proti slnku a tiež antioxidanty, ktoré zabraňujú starnutiu pokožky. Tento výrobok sa dá používať aj ako tekutý make-up, dobre kryje nedokonalosti pokožky. Clinique Superdefense SPF 20 Age Defense perfektne splýva s pokožkou alebo podkladovým makeupom. Dá sa použiť aj ako podklad pod očné tiene.

Superdefense SPF 20 Age Defense od Clinique je oftalmologicky testovaný a vhodný aj pre ľudí s kontaktnými šošovkami alebo s citlivou pleťou. Aplikuje sa pomocou jemnej masáže končekmi prstov na vrchné viečka, pod očami a v oblasti obočia. Odporúča sa každodenné používanie. Prípravok Superdefense SPF 20 Age Defense je balený v zelenej tube s objemom 15 ml.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *