Make up v štýle Misslyn

Palety očných tieňov od Misslyn vám umožnia urobiť si makeup na každú príležitosť. Prirodzený look, len tak na bežný deň? Skúste paletu číslo 3 s názvom Natural. Klasický makeup? Vyberte si z palety číslo 5, s názvom Classic. Alebo potrebujete večerný makeup na spoločenskú udalosť? Potom je tu paleta číslo 7 s názvom Party.

Natural style

Misslyn očné tiene

Každá paleta obsahuje 12 očných tieňov s hmotnosťou 0,6 gramu. Niektoré sú matné, iné žiarivé. Palety sú malé a šikovné, dobre sa používajú a sú vždy poruke. Môžete ich mať pohodlne v kabelke. Pre väčšinu žien je najväčšou výhodou očných tieňov od Misslyn to, že celý set má až dva aplikátory. Sú to malé špongiové aplikátory na make-up. Napriek tomu, že výrobca dodal k produktu dva aplikátory, je to málo v porovnaní s počtom odtieňov na jednej palete. Ďalším výrazným nedostatkom je, že výrobok nemá zrkadielko. Obal je vyrobený z plastu, je priesvitný a ľahko sa uzatvára.

Misslyn očný make-up

Očné tiene sa jednoducho aplikujú na viečka, je ale dôležité aby ste ich pri aplikácii nerozprášili po celej tvári, pretože majú značný obsah pigmentov a dokážu zafarbiť pokožku. Misslyn očné tiene vydržia skutočne dlho a nerozmažú sa. Ak si chcete urobiť make up na oči pomocou kozmetiky od Misslyn, nezabúdajte si zobrať vlastné kozmetické zrkadielko, pretože výrobok ho nemá. Produkt skvele zvýrazňuje oči a opticky ich zväčšuje. Vďaka množstvu odtieňov, ktoré máte k dispozícii dokážete vytvoriť denný aj večerný make-up. Môžete odtiene medzi sebou aj miešať.

Misslyn palety

Ako farby obsahujú palety očných tieňov od Misslyn? Napríklad, paleta s názvom Natural má odtiene svetlej béžovej a tmavej bronzovej, je tu aj odtieň zvaný Ecru. Párty paleta má zase hnedú, sivú, svetlú béžovú a ružové odtiene. Zaujímavá je farba roku 2014 – Radiant Orchid. Posledná paleta zvaná Classic kombinuje sivé, béžové, ružové, fialové odtiene a ecru. Okrem nich tu nájdete aj čiernu farbu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *