TOP 5 ceruziek na obočie, ktoré zmenia váš make-up obočia

TOP 5 ceruziek na obočie, ktoré zmenia váš make-up obočiaDobrá ceruzka na obočie je nevyhnutná v takmer každej kozmetickej taštičke. Ako si však vybrať tú najlepšiu? Našli sme spôsob. Pripravili sme 5 odporučení na najlepšie ceruzky na obočie, ktoré môžu zmeniť váš každodenný make-up obočia. Zoznámte sa s našimi obľúbenými ceruzkami!

Žiadny make-up nebude dobrý bez prirodzene definovaného obočia. Koniec koncov, obočie je rámom pre naše oči. Správny tvar obočia zjemní vaše črty. To, čo potrebujete, je dobrý a trvácny produkt, ktorý sa počas dňa nezotrie a zaistí fenomenálny vzhľad obočia.

TOP 5 CERUZIEK NA ÚPRAVU OBOČIA [REBRÍČEK]

1. Nanobrow Eyebrow Pencil

ceruzka na obočie nanobrow

Táto vodeodolná ceruzka na obočie s ultratenkým hrotom vám umožní nakresliť veľmi tenké čiary, ktoré pripomínajú skutočné chĺpky na obočí. Je extrémne trvácna a vždy pripravená na použitie. A netreba ju strúhať! Pohodlne sa používa, je precízna a zaručuje príjemný a rýchly denný make-up obočia. Táto ceruzka na obočie je k dispozícii v 4 odtieňoch, ktoré sa dokonale hodia k vašim črtám. Tieto odtiene zanechajú prirodzene vyzerajúci, krásny saténový povrch bez prehnaného efektu. Ak snívate o dokonale definovanom obočí, bez akýchkoľvek medzier alebo riedkych oblastí, ceruzka od Nanobrow je senzačná. Make-up, ktorý sa cez deň nerozmazáva ani nezotiera? Je to možné! Zamatové zloženie sa hladko kĺže po pokožke, maskuje nedokonalosti a poskytuje bezchybný make-up, ktorý vydrží celý deň. Táto vysúvacia ceruzka si získala už veľa fanúšikov po celom svete. Niet divu, keďže zaručí upravené obočie, dokonalé do najmenších detailov. Hrot, ktorý je správne tvrdý môže nanovo definovať tvar obočia, zakryje medzery a natrie vaše chĺpky prirodzenou farbou. Vyplňte svoje obočie presne tak, ako sa vám to páči, a vychutnajte si skvelý výsledok každý deň.

2. Anastasia Beverly Hills Brow Wiz

Vysúvateľná ceruzka na obočie, ktorá vytvaruje aj to najnáročnejšie obočie. Zvýrazní obočie veľmi precíznym, odvážnym a pritom prirodzene vyzerajúcim spôsobom a výsledok je skvelý. Ak treba, ultratenký hrot skvele vyplní obočie. Precízny hrot ceruzky Brow Wiz od Anastasie Beverly Hills vytvaruje alebo zmení tvar vášho obočia tak, aby vyzeralo vždy dokonale. Teraz môžete v momente vytvoriť úžasný make-up. Umožní vám napodobniť ozajstné chĺpky na obočí a vytvoriť tak maximálny objem. Hustá kefka skvele vytvaruje a zafixuje obočie a zároveň odstráni prebytočný produkt. Farba ceruzky sa nenahromaďuje na obočí, je presná a ľahko s ňou vytvoríte nádherné obočie. Táto trvácna a nerozmazateľná ceruzka je k dispozícii v 10 krásnych odtieňoch.

3. Huda Beauty #Bomb Brows Microshade Pencil

Táto ceruzka na obočie má naozaj tenký hrot. Špička s priemerom 0,9 mm presne definuje, vytvaruje a vyplní obočie a dáva mu správny tvar, bez akejkoľvek námahy. Umožní vám vytvoriť jemné a prirodzene vyzerajúce línie, ktoré napodobňujú skutočné chĺpky na obočí. Ceruzka vytvorí efekt ako po microbladingu, ale bez invazívneho ošetrenia. Táto vysoko pigmentovaná ceruzka na obočie je bohatá na vitamín E, ricínový a kokosový olej, aby vaše obočie vyzeralo dokonale aj keď nebudete mať make-up. Styling ale aj starostlivosť o obočie, odolná kužeľovitá kefka a efektné výsledky robia túto ceruzku takou populárnou na celom svete. Ceruzka sa predáva v 8 odtieňoch, takže si určite nájdete ten, ktorý sa vám bude hodiť. Vodeodolné a extrémne trvanlivé zloženie zabezpečí, že váš mejkap bude bezchybný za každých podmienok.

4. Charlotte Tilbury Brow Cheat

Táto ceruzka na obočie je tajomstvom objemného a plného obočia. Spoľahlivý, precízny hrot zaručí, že si môžete vytvoriť look na každú príležitosť. Je k dispozícii v 8 odtieňoch, aby sa ľahko prispôsobila každému typu krásy. Ceruzka na obočie od Charlotte Tilbury sa jednoducho používa a dajú sa do nej zakúpiť náhradné nástavce na dlhodobé používanie. Táto ceruzka na obočie zanechá obočie definované a upravené a udrží ho pod kontrolou po celý deň. Vytvorí moderný tvar obočia, ktorý sa hodí každej žene! Bez ohľadu na to, či je vaše obočie husté, hrubé a nepoddajné alebo tenké, riedke a sotva viditeľné, táto ceruzka sa vám bude hodiť. Umožní vyplniť medzery a riedke oblasti a v okamihu vyčaríte skvelé výsledky, ktoré vydržia celý deň.

5. DIOR Backstage Diorshow Brow Styler

Ceruzka na obočie od svetovo uznávanej značky Dior si rýchlo získala popularitu. Jeho tenký, vysúvací hrot ľahko dosiahne na všetky chĺpky, dokonca aj na tie neprístupné a budete ich mať pod kontrolou po celý deň. Kde treba, vyplní medzery a dodá obočiu dokonalý a nádherný look. Táto ceruzka na obočie definuje obočie a zvýrazní váš krásny pohľad. Dodáva sa v prirodzene vyzerajúcich a jemných odtieňoch, ktoré vám umožnia vytvoriť dokonalý a trendy make-up. Obočie rámuje vaše oči, takže by malo vždy vyzerať elegantne a bezchybne.