Nanoil na vlasy: jeden olej, tri verzie, nekonečné možnosti

Vedeli ste o tom, že vlasy sú ako odtlačky prstov?

Každý z nás má iný, unikátny vlasový kód.

Pri analýze prvkov látok, prítomných vo vlasoch človeka, je možné zistiť informácie nielen o stravovacích návykoch ľudí a spôsobe výživy ich vlasov, ale aj o životnom štýle, ktorý vedú.

Takže sa dá povedať, že vaše vlasy sú individualistom. Majú niekoľko požiadaviek, ktoré by mali spĺňať prípravky, ktoré používate.

Pre správnu regeneráciu vlasov by ste si mali zvoliť výrobok, ktorý uspokojí ich (konkrétne) potreby a ktorý sa dokonale hodí k ich štruktúre. Ženy, ktoré si to uvedomujú, neustále hľadajú prípravok, schopný splniť túto úlohu. Na trhu ich nie je dostupných veľa. A predsa existuje jeden produkt, ktorý sa od ostatných odlišuje. Je to Nanoil – olej na vlasy.

Nanoil je olej, ktorý vychádza v troch verziách. Každá má trochu iné zloženie. Ani jedna z nich neobsahuje parabény ani iné syntetické ingrediencie.

Každý z troch olejov Nanoil poskytuje vlasom iný typ starostlivosti
 • Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou chráni vlasy pred poškodením, dodáva im lesk, objem a ľahkosť.
 • Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou pomáha stylovať a skrotiť nepoddajné pramene. Regeneruje pramienky, ktoré sa stávajú čoraz viac poškodenými a spôsobujú vám problémy. Dodatočne vlasom dodáva lesk a zabraňuje ich vypadávaniu.
 • Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou – poskytuje dôkladnú regeneráciu vlasom tým, že ich posilňuje od cibuliek až ku končekom. Taktiež opravuje poškodený povrch vlasov a zabraňuje ich vypadávaniu.

Okrem prírodných olejov, ktoré sú synergisticky zladené s typom vašich vlasov, vás Nanoil očarí veľkým množstvom rôznorodých metód použitia. Úspešne nahradí početné prípravky vo vašej kúpeľni. Pri starostlivosti o vlasy ho môžete používať ako:

 1. Vlasový olej Nanoil pre celonočnú kúru – Nanoil aplikovaný na suché alebo vlhké vlasy, ktorý necháme pôsobiť na vlasoch cez noc, im poskytuje dôkladnú regeneráciu. Vlasy vyživuje, opravuje škody v ich štruktúre a dodatočne posilňuje cibuľky a stimuluje ich činnosť.V dôsledku toho rastú pramene silnejšie, zdravšie a hustejšie. Celonočnú kúru olejovania vlasov s Nanoil by ste si mali nanášať aspoň raz týždenne.
 2. Vlasový olej Nanoil ako maska pred umytím – Nanoil sa môže aplikovať na pokožku hlavy a vlasy asi 15 -30 minút pred ich našampónovaním. Bude účinkovať ako skrášľujúca a posilňujúca maska na vlasy.
 3. Vlasový olej Nanoil ako elixír, zlepšujúci účinky kondicionéra – jednoducho pridajte pár kvapiek Nanoil do vášho obľúbeného kondicionéra. Sila prírodných olejov skombinovaná s inými potrebnými zložkami (akými sú: hodváb, panthenol a keratín) zlepší účinky kondicionéra a výrazne pomôže zregenerovať vlasy.
 4. Vlasový olej Nanoil ako nezmývateľný kondicionér – Nanoil sa môže aplikovať na vlhké vlasy po umytí šampónom, aby chránil vlasy počas fénovania a stylovania.
 5. Vlasový olej Nanoil ako skrášľujúce sérum na suché vlasy – nanesením Nanoil na vyfénované (alebo prirodzene vysušené) vlasy im dodáte očarujúci lesk. Taktiež skrotí nepoddajné pramene a zároveň ich ochráni pred škodlivými vonkajšími faktormi (akými sú: silné slnko a UV žiarenie).
 6. Vlasový olej Nanoil ako stylingový prípravok – každá z troch verzii Nanoil uľahčuje styling vlasov, zjemňuje ich a krotí. Zato sa pramienky lepšie poddávajú profesionálnym kaderníckym kúram.
 7. Vlasový olej Nanoil ako sérum, ochraňujúce končeky vlasov – aby ste ochránili konce vlasov pred rozštiepením, postačia vám 2-3 kvapky Nanoil, ktoré budete pravidelne vtierať do končekov vlasov. Môžete tak robiť aj niekoľkokrát do dňa.

Vďaka takémuto prístupu k starostlivosti o vlasy sa môžu všetky nepotrebné produkty, ktoré sú nevhodné, plné silikónov a parabénov, konečne nahradiť jediným prípravkom, ktorý spĺňa vaše potreby. Môžete si byť istá, že Nanoil, hodiaci sa ku konkrétnemu typu vlasov, je nenahraditeľným krokom starostlivosti o vlasy.

12 komentárov “Nanoil na vlasy: jeden olej, tri verzie, nekonečné možnosti”

 1. back_to_black

  Ďalšia pozitívne recenzie! Asi na tom niečo bude 🙂

  Odpovedať
 2. Karol B

  Škoda peňazí, kondicionér stačí

  Odpovedať
  • Zuzka

   Kondicionéry a oleje fungujú úplne odlišne a väčšina kondicionérov olejom len dopomáha. Oleje sú ďaleko efektívnejšie

   Odpovedať
 3. Natália

  Chvíľku som používala avokádový olej a vlasy boli potom hebké a hydratované. Žiadny kondicionér toto nedokázal. Len si želám, aby som mala vlasy trochu lesklejšie.

  Odpovedať
 4. Sára29

  Toto sérum už poznám! Mala by som ho asi používať trochu častejšie. Bohužiaľ ale nemám toľko času. Funguje skvele keď ho aplikujete na vlhké vlasy.

  Odpovedať
 5. JJ

  Dlho som mala problémy s pokožkou hlavy. Pri každom farbení vlasov som trpela, pretože mi prišlo, že mi niekto zapaľuje hlavu. S týmto sérom som ale nemala nikdy problém

  Odpovedať
 6. Maggie

  Mám sérum pre vlasy s nízkou porozitou a vďaka nemu si môžem vlasy konečne normálne stylovať.

  Odpovedať
 7. Joann

  Konečne! Prírodná kozmetika má svoj come-back. Inak to je samá špina s parabény, silikóny, alkoholy a tisíckami ďalšími škodlivými substanciami. Som tak šťastná!

  Odpovedať
 8. Polly

  Rada si pred spaním aplikujem oleja, tak, aby mohli pôsobiť celú noc. Po ranu si ich zmyje a mám krásne a zdravé vlasy. Fakt to milujem.

  Odpovedať
 9. Jesika

  U mňa teda sérum moc nepomáhalo. Vlasy síce prestali vypadávať, ale boli veľmi ťažké. Možno som si vybrala zlý olej, ale jednoducho nič moc. Len nové vlásky mi teda rástli, to jo J

  Odpovedať
  • Koláčik

   A ako si sérum používala? Moje vlasy boli taky zatěžkané, ale keď som zmenila techniku ​​a začla si sérum aplikovať pred umývaním hlavy na 20 minút, všetko išlo k lepšiemu!

   Odpovedať
 10. Kat

  Asi si to objednám 🙂

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *