Nanoil Hair Volume Enhancer – 5 bodov pre úchvatne objemné vlasy

Vlasy, ktorým chýba objem a spľasnuté, akoby boli prilepené k pokožke hlavy? Riešením je novinka od Nanoilu – objemový sprej, Nanoil Hair Volume Enhancer. Pozrite si, čo dokáže – krok za krokom – priniesť do vašej dennej stylingovej rutiny a ako vám vyčaruje vysnívaný, push-up efekt vašich vlasov.

Kozmetické produkty od Nanoilu dokázali, že mnohokrát sú najlepšie tie najjednoduchšie riešenia – zameriavajú sa na konkrétny zdroj problému. Keď bojujeme s vlasmi bez objemu, ktoré sú stále spľasnuté a nevyzerajú sviežo, tak potom je dobré siahnuť po inovatívnych produktoch, ktoré odporúčajú vlasový stylisti a aj používatelia. Tentokrát má Nanoil v ponuke Hair Volume Enhancer – sprej na zvýšenie objemu vlasov. Jeho prevratný výkon je založený na piatich bodoch – každý z nich vám zaručuje taký finálny výsledok, po akom túžite: XXL objem a vlasy, ktoré nestrácajú svoj naturálny feeling.

Čo robí Nanoil Hair Volume Enhancer?

1. Nadvihuje vlasy pri korienkoch, čo je prvým krokom k vysnívanému objemu vlasov.

Navyše je vhodný pre všetky typy vlasov, či už hrubé a ťažké alebo jemné a náchylné na mastenie. Nanoil Hair Volume Enhancer je dokázateľne efektívny aj na extrémne poškodené vlasy, ktoré rýchlo strácajú objem. Nastriekajte ich na vlasy po ich umytí šampónom alebo na suché vlasy pred vlasovým stylingom a vytvorte si vzhľad, aký sa vám páči.

2. Okamžite zvyšuje objem. 

Nanoil Hair Volume Enhancer je jediný primer, ktorý funguje okamžite a na vlasoch nevytvára mastnú alebo tvrdú vrstvu. To znamená, že nepotrebujete žiadne iné stylingové produkty. Nanoil vám umožní upraviť si vlasy tak, aby ostali ľahké a objemné počas celého dňa.

3. Zahusťuje a dodáva vlasom plnší vzhľad.

Perfektne vhodné látky majú pozoruhodné účinky už po prvom použití. Receptúra obsahuje keratín, ktorý je prirodzenou stavebnou zložkou vlasu a vďaka ktorému zlepšuje vzhľad a hrúbku vlasov. Nanoil Hair Volume Enhancer je bohatý aj na pšeničné proteíny, ktoré posilňujú vlasy, zlepšujú ich poddajnosť a zabraňujú krepovitosti alebo statickej elektrine. Pantenol zvyšuje hustotu vlasov a zároveň krotí krepovitosť a zvyšuje lesk.

4. Ponúka hebkosť pre jednoduchší styling a rozčesávanie. 

Nanoil Hair Volume Enhancer zjednoduší úpravu aj tých najneposlušnejších vlasov, pri fénovaní aj žehlení. Kutikula je vyhladená, takže vlasy sa nezamotávajú. Úžasná vôňa spreja ostane na vlasoch po celý deň.

sprej pre väčší objem vlasov nanoil

5. Zvyšuje lesk, chráni a vyživuje vlasy počas stylingovej rutiny. 

Nanoil experti poznajú bezchybné vlasy, ktoré nie sú len zdravé, ale aj lesklé. Aby sme ich v takom stave aj udržali, potrebujeme ich chrániť pred vonkajšími agresormi, ako je vietor, pálivé slnko, mráz alebo vlhký vzduch, ktoré nás oberajú o objem. Nanoil Hair Volume Enhancer tiež zabraňuje tomu, aby sa na vlasoch usadzovali výpary alebo špina.

Najpohodlnejšie je kúpiť si Nanoil Hair Volume Enhancer z oficiálneho e-shopu značky na www.nanoil.sk. Cena je príjemným prekvapením, pričom prvotriedna kvalita produktu si vyslúžila stovky pozitívnych užívateľských recenzií.