Nanoil Keratin Hair Conditioner: Ultrarýchla ošetrujúca kúra pre poškodené vlasy

Keď si chcete pramienky vlasov usporiadať do pekného účesu a zvýšiť ich lesk, ale z nejakého neznámeho dôvodu vaše vlasy stále vyzerajú zle, znamená to, že by sa im hodila hĺbková ošetrujúca kúra, nie len skrášlenie. Je možné krehké vlasy posilniť rýchlo? Píšte si, že áno!

Stačí len siahnuť po správnych produktoch na ošetrenie vlasov, a samozrejme, obmedziť používanie žehličiek na vlasy a iných horúcich stylingových nástrojov. Zoznámte sa s Nanoil kondicionérom na vlasy, ktorý je obohatený o tekutý keratín – môžete považovať za samozrejmosť, že táto novinka od Nanoilu vám zachráni vaše poškodené a dehydratované vlasy rýchlejšie ako by ste si mysleli.

Keratín na vlasy od Nanoilu. Ako funguje?

Keratín, ktorý sa nachádza v tomto dvojfázovom kondicionéri na vlasy je ľahký a prináša úžasné účinky: nemá problém preniknúť do jadra vlasu, aby opravil akékoľvek poškodenie. Tým, že je keratín v Nanoil kondicionéri hydrolyzovaný, tak sú jeho molekuly menšie ako je ich normálna veľkosť. Preto tento vlasový prípravok lepšie vyživuje a vypĺňa diery vo vlasovej štruktúre. To je veľmi dôležité, pretože poškodeným vlasom chýba základný stavebný prvok – samotný keratín. Tým chceme povedať, že neexistuje iná látka, ktorá by sa dala lepšie využiť na efektívnu opravu krepovitých a poškodených vlasov.

Nanoil keratínový kondicionér. Ingrediencie a účinky

Nanoil, ktorý je dostupný vo forme dvojfázovej, ľahkej vlasovej hmly, obsahuje viac ako len veľkú porciu keratínu, keďže v zložení je aj ricínový olej, rastlinné extrakty a provitamín B5. Posledná ingrediencia hrá veľkú úlohu pri udržiavaní zdravých a nádherných vlasov. Proteíny získané z rastlín posilňujú a hydratujú pramienky vlasov, predchádzajú ich poškodeniu a vlas je odolnejší voči mestskému znečisteniu a iným škodlivým látkam. Ricínový olej zabezpečuje, že pramene vašich vlasov sú hebké a plné lesku. Keratín má v neposlednom rade  za úlohu hĺbkovo ošetrovať vlasy.

nanoil KONDICIONÉR NA VLASY S KERATÍNOM

Nanoil keratínový kondicionér. Ako by sa mal používať?

Tento kozmetický prípravok môžete používať troma spôsobmi. Vďaka tomu dodáte vlasom neustálu podporu a ochranu. Dvojfázový kondicionér od Nanoilu používajte:

1. po umytí na vlhké vlasy

Týmto spôsobom umožníte keratínu preniknúť hlboko do vlasu (poznámka: vlas absorbuje viac živín, keď je mokrý). Táto aplikačná technika vám zabezpečí hĺbkovú opravu vlasov.

2. na suché vlasy kedykoľvek počas dňa

Takto môžete okamžite zlepšiť vzhľad svojich vlasov a vylepšiť ich odolnosť voči poškodeniu. Na dosiahnutie týchto výsledkov, nasprejujte kondicionér na vlasy.

3. na suché vlasy pred stylingom

Predtým, ako si začnete vlasy zapletať do vrkoča, konského chvosta alebo vytvárať romantické vlnky, použite Nanoil keratínový kondicionér na uľahčenie stylingu. Očakávať môžete hladšie a lesklé vlasy.

Nanoil keratínový kondicionér. Účinky

  • Vlasy budú okamžite vyzerať lepšie.
  • Opravuje a obnovuje nalomené vlasy (vypĺňa vlasy keratínom).
  • Zvyšuje lesk, pomáha so stylingom, krotí neposlušné pramene vlasov.
  • Zabezpečuje ochranu pred poškodením.
  • Posilňuje aj extrémne poškodené vlasy.
  • Vytvára na vlasoch ochranný plášť.
  • Uľahčuje rozčesávanie, nevytvárajú sa uzlíky.

Nanoil keratínový kondicionér. Recenzie

Tento dvojfázový kondicionér s keratínom funguje presne tak, ako sa popisuje – jednoducho perfektne. Podľa používateliek je to najlepší sprejový kondicionér, ktorý mali možnosť otestovať, to znamená, že Nanoil Keratin Hair Conditioner je viacúčelový produkt, ktorý uspokojuje rôzne potreby. Niet sa čo čudovať, že tento kondicionér od Nanoilu dostáva len pozitívne recenzie, pretože je efektívny, vydrží dlho a nezaťažuje vlasy. Nie je to efekt, ktorý ste stále hľadali?

 

Nanoil keratínový kondicionér. Ako sa k nemu dostať?

Najjednoduchšou cestou, ako sa dostanete k originálnemu Nanoil Keratin Hair Conditioner je cez oficiálny Nanoil e-shop [www.nanoil.sk]. Tam nájdete všetky vlasové prípravky, ktoré táto značka doteraz vyrobila. Ak vás zaujalo ošetrenie vlasov keratínom, tak môžete vyskúšať aj Nanoil keratínovú masku na vlasy keratínový micelárny šampón. Objavte svet úžasných vlasov už dnes!