Nové očné tiene paleta od Christian Dior

Nová edícia očných tieňov – paleta 5 Couleurs od Christian Dior. Tento krát je na nej viac farieb a sú úžasné. Naučíme vás ako urobiť perfektný make-up s využitím tohto výrobku.

Začneme tým, že sa zoznámime s balením – očné tiene sú balené v malej hranatej krabičke. Vo vnútri je zrkadielko, dva aplikátory, jeden so špongiami a druhý s jednou špongiou a štetcom na druhom konci. Balenie je kompaktné a prenosné, zmestí sa vám do kabelky a tak si môžete makeup opraviť aj počas dňa, ak je to potrebné, či už ste v škole alebo v práci.dior-new-5-couleurs-designer-eyeshadow-palette-review-swatches

Celá kompozícia tohto výrobku je veľmi dobre premyslená. Farby sú zvolené tak, aby sa z nich dal vytvoriť harmonický očný make-up pre denné nosenie ale tiež večerný slávnostný makeup. Každá paleta má 5 vybraných odtieňov. Štyri z nich sú zladené s centrálnou farbou, v ktorej sú vytlačené iniciálky výrobcu. Christian Dior nám ponúka takýchto paliet až dvanásť. Napríklad sú tu pastelové farby, matné aj žiarivé, od odtieňov ecru a beige, cez ružové, sivé, fialové, hnedé až po tmavo modré, tmavo zelené a čierne.

Očné tiene majú krémovú konzistenciu a ľahko sa aplikujú. Nekumulujú sa v záhyboch viečka ani nestekajú po tvári. Okrem toho, tento výrobok sa dá aplikovať za mokra aj za sucha. Ako si urobiť dokonalý očný make-up s paletou od Christian Dior?

Najprv si celé viečko natrite podkladovým makeupom. Očné tiene tak vydržia dlhšie. Potom skúste paletu s názvom Carre Bleu. Je to kompozícia štyroch modrých a jednej jasnej farby. Namaľujte si viečko tesne nad riasami najsvetlejším odtieňom z modrých. Potom naneste vrstvu zo strednej farby s iniciálkami. A rovnakým odtieňom namaľujte vonkajšie okraje viečok. Rozotrite farbu do stratena pod obočie a vo vnútorných kútikoch očí. Tak zvýrazníte vaše oči. Ak potom chcete make-up zmeniť na večerný a výraznejší, použite centrálnu farbu na celé viečko. A potom ten najtmavší odtieň na líniu rias a do vnútorného kútika. Posledný odtieň z palety použite na rozmazanie hraníc farieb na očiach. Môžete farby predĺžiť aj ďalej ako sú viečka. Nakoniec aplikujte maskaru na očné riasy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *