Rebríček najlepších špirál, ktoré vám vyčaria vysnívaný výsledok! Zistite, na ktorý produkt by ste si mali spraviť miesto v kozmetickej taštičke!

So špirálami by sme mali dosiahnuť veľkolepé výsledky bez toho, aby sme museli ísť do salónu krásy. Ženy do tohto produktu vkladajú vysoké nádeje, ale mnohokrát to skončí len sklamaním. Preto sme zostavili tento rebríček najlepších špirál, ktoré zabezpečia uspokojivé výsledky.

Ako vzniklo toto poradie najlepších špirál?

Toto poradie špirál bolo vytvorené tak, aby dalo odpoveď na večnú otázku: ktorá špirála je najlepšia? Našim cieľom je predstaviť vám špirály, ktoré skutočne fungujú a môžu úplne zmeniť váš prístup ku každodennému make-upu.

Pri zostavovaní tohto rebríčka sme zobrali do úvahy rôzne faktory, ktoré určujú kvalitu a výkon špirál. Medzi tieto faktory napríklad patria:

  • výdrž výrobku – či sa odlupuje alebo rozmazáva;
  • kvalita – z tohto hľadiska je najdôležitejšia konzistencia a rýchlosť sušenia;
  • kefka – či je správne tvarovaná a uľahčuje nanášanie špirályVšetky vyššie uvedené charakteristiky sú dôležité pre väčšinu žien, ktoré hľadajú dokonalú špirálu.

TOP 5 špirál, do ktorých môžete pokojne investovať!

Ideálna špirála môže byť pre každú ženu iná. Všetko závisí od typu mihalníc, ako aj od očakávaných výsledkov. Je čas odhaliť absolútneho víťaza, ako aj špirály, ktoré si napriek drobným nedostatkom zaslúžia uznanie.

1. Špirála od Nanolash

TOP 5 špirál

Špirála od Nanolash je nesporným víťazom tohto rebríčka. Táto špirála má medzi ženami skvelú povesť. Začnime tým, že táto špirála je k dispozícii v dvoch verziách:

To zaisťuje, že všetky ženy si môžu prispôsobiť špirálu svojim preferenciám. Obe alternatívy obsahujú dokonale tvarovanú kefku vyrobenú zo silikónu. S ňou hravo dosiahnete aj na krátke a problematické riasy v kútikoch očí.

Nanolash Mascara sa vyznačuje aj výnimočnou výdržou a odolnosťou. Zákazníčky jasne uvádzajú, že počas dňa sa neodlupuje ani nerozmazáva.

2. Lashcode Mascara

TOP 5 špirál

Špirála od Lashcode predlžuje a zahusťuje. Je to mimoriadne obľúbený produkt, ktorý vyniká pred konkurenciou. Poskytuje predovšetkým:

  • výnimočnú trvanlivosť – špirála počas dňa neodpadáva ani sa neodlupuje, a keď je vystavená vysokým teplotám, nerozmazáva sa;
  • výbornú konzistenciu – vďaka čomu výrobok rýchlo schne pred nanesením ďalšej vrstvy.

Zákazníčky Lashcode Mascara oceňujú to, že má veľmi dobre tvarovanú kefku. Vďaka nej riasy precízne oddelíte a špirálu si rovnomerne natriete. Určite je to jedna z najlepších špirál, ktoré sa oplatí vyskúšať.

3. Guerlain Cils D’Enfer

Guerlain Cils D’Enfer je ďalší produkt na make-up rias, ktorý sa oplatí mať vo kozmetickej taštičke. O tejto špirále sa hovorí, že nielen predĺži, ale riasy aj krásne natočí. Špirála obsahuje pomerne dobre tvarovanú kefku. To zase uľahčuje nanášanie a zaisťuje precízne oddelené mihalnice.

Zákazníčky však informovali isté problémy s výdržou špirály. Zopár z nich sa sťažovalo, že na konci dňa sa začala šúpať. Môže sa to stať hlavne vtedy, keď si nanesiete viac ako jednu vrstvu výrobku. Na druhej strane, čo sa týka odolnosti voči vyšším teplotám, zákazníčky sa nemajú na čo sťažovať. Nikdy s ňou nezažijú „efekt pandích očí“.

4. Dior Diorshow Mascara

Dior Diorshow je špirála, ktorá má urobiť výsledok ako zo salónu. Špirála vyniká svojim pekným balením. Ženy, ktoré už použili Dior Diorshow poznamenali, že nemali žiadne problémy s odlupovaním alebo šúpaním sa produktu, aj keď si otreli oči. Nedá sa teda povedať, že by bola výdrž produktu otázna.

Ukázalo sa však, že kefka je pre mnohé zákazníčky problematická. Má husté, extrémne tvrdé štetiny. V strede sú rovnako husté ako na konci. Preto je o niečo zložitejšie dosiahnuť na krátke mihalnice bez toho, aby ste zanechali zvyšky na viečkach.

5. Rimmel Lash Accelerator

Rimmel Lash Accelerator je produkt, ktorý dostanete v drogérii. Je preto veľmi dostupný a nemali by ste mať problém ho nájsť. Je to dobrá špirála, aj keď nie najlepšia. Zákazníčky si všimli niektoré problémy s týmto produktom: pomerne rýchlo sa začne rozmazávať a šúpať.

Nenašli sme však žiadne závažné problémy s kefkou špirály. Zákazníčky sú väčšinou spokojné s jej tvarom.

Ktorá špirála je najlepšia? Odpoveď na túto otázku musíte nájsť sama, pretože je to naozaj individuálna záležitosť.