Nový podkladový makupu od značky Rimmel – Lasting Finish 25H

Rimmel sa už začal pripravovať na leto. Tentoraz pre vás pripravil podkladový makeup, ktorý vydrží aj v tej najväčšej horúčave. Takže sa môžeme už len tešiť na horúce letné párty trvajúce až do rána. Predstavujeme vám Lasting Finish 25H od Rimmel.

Aký je ideálny podkladový makeup na leto? Prirodzene, nesmie stekať z tváre, to je základá požiadavka, ani keď sa potíme. Okrem toho letný podkladový makeup nesmie nechávať škvrny na oblečení, nesmie sa zotierať a musí pokožku urobiť matnou. Ak si chcete kúpiť nový podkladový makeup na leto, pozrite si pozorne jeho zloženie. Tento výrobok musí byť ľahkej konzistencie a dobre sa roztierať. Nesmie obsahovať mastné zložky, silikón a žiadne oleje. Platí to aj pre Lasting Finish 25H od značky Rimmel?

25hours

Pozrime si teda zloženie výrobku Lasting Finish 25H. Obsahuje vitamín E, ktorý je známy aj pod názvom vitamín mladosti. Je to organický komponent, ktorý pokožke poskytuje potrebnú výživu, vyhladzuje a tiež chráni pred voľnými radikálmi. Tento podkladový makeup obsahuje navyše aj ochranný faktor SPF 20, ktorý odráža slnečné žiarenie, a chráni pleť pred vznikom pigmentových škvŕn.

25hourVýrobca Rimmel uvádza, že tento make up vám vydrží na tvári neuveriteľných 25 hodín! Ani jedna párty predsa netrvá tak dlho, ale zrejme je to pre prípad, že sa namaľujete ráno a rovno z práce pôjdete na párty a nový makeup si už nestihnete urobiť. Každopádne to radšej neskúšajte, vždy sa večer pred spaním poriadne odlíčte. Preto sme to ani my netestovali, ale je fakt, že výrobok drží dostatočne dlho. Čo ďalej? Tento výrobok perfektne kryje nedokonalosti pleti, je vode-odolný, necítiť ho na tvári a dobre splýva s odtieňom pokožky. Neblokuje póry a nerobí škvrny. Čo viac si môžeme želať?

Ako nájdete Lasting Finish 25H od značky Rimmel v obchode? Hľadajte bielu tubu, ktorá sa zatvára kliknutím. Výrobok sa dá postaviť na vrchnák, ale aj napriek tomu je dosť ťažké dostať sa ku zvyškom, keď ho spotrebujete. Podkladový makeup je dostupný v šiestich farbách: Light Porcelain, Ivory, Soft Beige, Classic Beige, Sand a True Nude. Tuba má objem 30 ml.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *