Ako sa správne starať o pokožku v oblasti očí? La Roche – Posay, Toleriane Ultra krém

Áno, pokožka okolo očí vyžaduje asi rovnakú starostlivosť ako citlivá pokožka tváre alebo suchá na tele. Viete ako sa o ňu správne starať? Ak nie, je tu pre vás značka La Roche-Posay a ich nový produkt – Toleriane Ultra.

La Roche-Posay: pre koho je určený?

Toleriane Ultra, Intense, Soothing Care od La Roche-Posay je produkt určený pre podráždenú pokožku, ktorá je často začervenaná. Je tiež vhodná pre tých, čo majú opuchy na tvári, napríklad vačky pod očami, alebo ak pleť svrbí. Okrem toho, tento výrobok je vhodný aj pre ľudí, ktorý nosia kontaktné šošovky a rovnako aj pre alergikov. Výrobok je balený vo fľaštičke s pumpičkou na dávkovanie. Objem balenia je 200 ml.

2_12

Toleriane Ultra krém: ako funguje?

Aké sú účinky krému Toleriane Ultra, Intense, Soothing Care ? Dáva si za cieľ predovšetkým zvlhčenie pokožky v oblasti okolo očí, zmenšenie opuchov a iných podráždení. Okrem toho krém má zabraňovať pocitu suchej a napätej pokožky. Tento výrobok má teda napraviť akékoľvek poškodenie pokožky. Treba poznamenať, že výrobok značky La Roche-Posay je úplne bezpečný a nespôsobuje alergické reakcie. Tento krém neobsahuje žiadne umelé ingrediencie a konzervanty, parabény ani alkohol či vône.

Kedy budú viditeľné prvé pozitívne účinky na pokožke? Približne po štyroch týždňoch od prvej aplikácie bude vaša pokožka jemnejšia a žiarivejšia. Okrem toho zmiznú opuchy a podráždenie. Uľaví sa vám aj od pocitu napätia na tvári a unavených očí.

La Roche – Posay, Toleriane Ultra krém: ako ho používať?

Ako si tento krém aplikovať? Najlepšie je ak si La Roche – Posay, Toleriane Ultra krém aplikujte na tvár ráno aj večer. Vždy na očistenú a suchú pokožku v okolí očí. Môžete ho nanášať končekmi prstov a robiť jemnú masáž. Posilníte tým cirkuláciu krvi a pokožka v okolí očí dostane viac kyslíka a živín.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *