Nanoil Keratin Hair Mask: 5 vecí, ktoré musíte o tejto maske vedieť

Považujete obnovu poškodených vlasov za náročnú? Našťastie, posilnenie vlasov je úplne jednoduché, v prípade, že máte poruke profesionálnu masku na vlasy Nanoil, ktorá je obohatená o hydrolyzovaný keratín. Je to produkt, ktorý budete milovať už od prvého použitia! Pozrite si 5 faktov o Nanoil Keratin Hair Mask a budete prekvapení, koľko vám toho môže dať!

Existujú dva druhy masiek na vlasy, ktoré sú určené na poškodené vlasy. Tie, ktoré sú na báze keratínu, čo je proteín, ktorý je prirodzenou súčasťou vlasov a tie, ktoré využívajú ingrediencie zodpovedné za odvrátenie poškodenia vlasov, ako sú ceramidy a rastlinné proteíny. Ak teraz čelíte ťažkému rozhodnutiu, ktorým smerom sa vybrať, s istotou potrebujete jednu vec. Budete potrebovať regeneračnú masku na poškodené vlasy, ktorá efektívne posilní a vyčaruje vám perfektne vyzerajúce vlasy. A presne takto Nanoil Keratin Hair Mask funguje.

Nanoil masky na vlasy – základné info

Keratínová maska na vlasy je jednou z 5 masiek na vlasy, ktorú má v ponuke Nanoil. Je určená na intenzívne ošetrenie poškodených, slabých, krehkých, suchých a lámavých vlasov. Ako je to možné? Lebo obsahuje keratín, najvzácnejší spomedzi všetkých proteínov. Ak však máte iný typ vlasov, môžete si vybrať z nasledujúcich masiek na vlasy:

Nanoil Keratin Hair Mask – maska s keratínom na opravu poškodenia
Nanoil Liquid Silk Hair Mask – vyhladzujúca maska na vlasy s hodvábom
Nanoil Charcoal & White Clay Hair Mask – hĺbkovo čistiaca maska na vlasy s aktívnym uhlím
Nanoil Argan Hair Mask – oživujúca maska na vlasy s arganovým olejom
Nanoil Algae Hair Mask – hydratačná maska na vlasy s morskými riasami

Masky na vlasy odporúčané kaderníčkami!

Masky na vlasy s keratínom zo všetkých produktov tohto typu odporúčajú kaderníčky najviac. Potvrdzujú, že vo svojich salónoch využívajú ich úžasné účinky. Keďže tieto kozmetické prípravky sa používajú tam, kde zaleží na najlepších účinkoch a najvyššej kvalite, znamená to tiež, že je dobré začať s  keratínovou maskou na vlasy aj pri vašich domácich kúrach. Z tohto dôvodu, tisíce žien siahlo po Nanoil Keratin Hair Mask, čo je živým dôkazom vysokej efektivity tohto produktu.

Keratínová maska od Nanoilu

Nastal čas predstaviť protagonistu tohto článku – tu je Nanoil Keratin Hair Mask a 5 vecí, ktoré o nej musíte vedieť.

1. Je to najlepšia maska na vlasy s vysokým obsahom keratínu na trhu.

Nie je to zveličovanie, lebo existujú fakty, ktoré dokazujú, že tento produkt má naozaj ohromné účinky. Vezmite si, napríklad, keratín, čo je hlavná stavebná zložka vlasu, zároveň zodpovedná za opravu poškodenia. V tomto produkte nie je keratín len doplňujúcou, ale hlavnou zložkou, čo znamená, že použité množstvo stačí na odvrátenie poškodenia. Okrem toho, je to hydrolyzovaný keratín, ktorého molekuly prenikajú do vlasov hlbšie a rýchlejšie.

2. Má jednoduché a dobré zloženie.

Nanoil keratínová maska na vlasy obsahuje aj pantenol. Tento provitamín B5 je známy tým, že má preukázateľné hydratačné, vyživujúce a oživujúce účinky. Je tam aj zopár silikónov priateľských ku vlasom, ktoré im dodávajú jemnosť. Zoznam ingrediencií je krátky, dobre premyslený a dokonalý, a tak je táto maska na vlasy vhodná aj pre najcitlivejšiu pokožku hlavy a problematické vlasy. A ešte k tomu je to produkt vhodný pre vegánov.

3. Je ľahká, takže nezaťažuje vlasy.

Ak máte jemné vlasy, určite si Nanoil Keratin Hair Mask obľúbite. Nezaťažuje vlasy, takže ich ani neoberá o objem, hoci budú pramene vlasov hebké. Je to krémová a nezaťažujúca textúra.

4. Funguje už po prvom použití.

Aby vám Nanoil Keratin Hair Mask zaúčinkovala, nemusíte čakať dlho. Rozdiel, v podstate, pocítite už po prvom použití. Vlasy budú hladké, pružné a lesklé. Hrebeňom prejdete po vlasoch úplne jednoducho, lebo sa nezamotávajú, sú odolné voči krepovateniu a statickej elektrine. Vlasy vyzerajú lepšie. Čím dlhšie budete Nanoil masku na vlasy používať, tým zistíte, že:

  • obnovuje vlasy tak, že zacelí poškodenie
  • posilňuje končeky vlasov, aby sa predišlo ich štiepeniu
  • zmierňuje lámavosť tým, že zvýši odolnosť vlasov
  • udržiava hydratáciu a výživu vlasov

5. Jednoducho sa používa a je to dlhotrvajúca maska na vlasy.

Najlepšie na Nanoil Keratin Hair Mask je to, že nemusíte stráviť dlhé hodiny pri nudných vlasových kúrach. Stačí vám len umyť si vlasy tak ako vždy, osušiť nadbytok vody jemným uterákom, aplikovať dávku masky do dĺžok vlasov a opláchnuť ich po 15 minútach. Len tak málo stačí Nanoil keratínovej maske na vlasy, aby ste videli požadované výsledky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *