HIT medzi šampónmi! Okamžite lepšie vlasy s nezvyčajným šampónom Nanoil Liquid Silk Micellar Shampoo

Vedeli ste, že šampón môže zmeniť to, ako vaše vlasy vyzerajú? S dobrým šampónom sa dostanete o krok bližšie k bezchybným prameňom vlasov. Ak túžite po super jemných, hodvábne hladkých vlasoch, tak micelárny šampón od Nanoilu s pridaným hodvábom je pre vás perfektnou voľbou! Zistite, prečo je tomu tak, a ako rýchlo viete získať hodvábne vlasy.

micelárny šampón s tekutým hodvábom Nanoil

Nanoil Micellar Shampoo: prelomová vlasová starostlivosť

Šampón, ktorý perfektne čistí vlasy aj pokožku hlavy, odstraňuje nadbytočný maz a taktiež nános prípravkov, toxínov, prachu a špiny? Je to možné vďaka micelám! Tieto drobné čiastočky majú trocha odlišnú štruktúru a účinok ako látky, ktoré sa nachádzajú v obyčajných šampónoch. Micely vedia krásne pritiahnuť a odstrániť všetky nečistoty, prach, špinu, nadbytočný maz, zvyšky kozmetických prípravkov – všetko, čo je potrebné odstrániť. A aj napriek hĺbkovému čisteniu nenarušujú rovnováhu pH pokožky na hlave. Micelárny šampón je jemný a priateľský aj k extrémne citlivej pokožke hlavy.

Nanoil Liquid Silk Micellar Shampoo – ingrediencie vysneného šampónu

Šampón na báze hodvábu je skvelý na perfektné vyčistenie pokožky hlavy a vlasov. Po jeho použití vyzerajú vlasy okamžite lepšie. Nanoil zmení vaše vlasy už počas štádia umývania. Vlasy budú lepšie vďaka mocnému tekutému hodvábu, ktorý sa nachádza v šampóne v optimálnej dávke. Súčasťou šampónu sú však ešte cennejšie ingrediencie. Pozrime sa, čo nám ponúka Nanoil Liquid Silk Micellar Shampoo.

  • Tekutý hodváb je ľahký proteín, ktorý hĺbkovo ošetruje a preniká do vlasov. Zázračne vyživuje, vyzdvihuje krásu vlasov, úžasne hydratuje a chráni pred poškodením, ale predovšetkým je určený na zvýšenie lesku a hebkosti vlasov.
  • Micely – už zmienené maličké čiastočky, ktoré zbavujú vlasov špiny, upokojujú, liečia a obnovujú rovnováhu pH.
  • Hydrolyzovaný pšeničný proteín je najlepšie hodnotenou látkou na pozdvihnutie kvality vlasov. Urýchli rast vlasov, opravuje a revitalizuje vlasy, robí ich lesklejšími, zdravšími a odolnejšími.
  • Hydrogenovaný ricínový olej je odľahčenou verziou ricínového oleja, takže nezaťažuje vlasy, posilňuje a zlepšuje vlasovú štruktúru, chráni a hydratuje. Navyše má silné antiseptické a hojivé účinky na pokožku hlavy.

Nanoil Liquid Silk Micellar Shampoo: účinky

Aký efekt má kombinácia miciel s vysokokvalitným hodvábom a pšeničnými proteínmi? Ako pravdepodobne hádate, je to skutočná revolúcia: vlasy sú okamžite lesklé, krásne, zdravé a pružné. Pramene vlasov sú jemné a bez uzlíkov, takže sa hrebeň po vlasoch hladko kĺže. Budete sa chcieť svojich vlasov neustále dotýkať!

Nanoil Liquid Silk Micellar Shampoo podľa používateliek. Prečo stojí za to ho vyskúšať?

Micelárny šampón na báze hodvábu od Nanoilu je jedným z najlepších, aké si spomedzi šampónov môžete vybrať! Mnoho používateliek po celom svete si ho obľúbilo – micelárne šampóny sú novinkou, ale to nie je jediným dôvodom jeho popularity. V Nanoil Shampoo sa nachádza kombinácia najlepšieho výberu ingrediencií pre zdravšie vlasy. Tento ľahký šampón sa jednoducho používa a okamžite zlepšuje kvalitu vlasov. Je to skutočne skvelé, najmä keď žijete v meste plnom výfukových plynov a znečistenia – micely si poradia so všetkými druhmi hnusôb, ktoré sa usadzujú na vlasoch a pokožke hlavy.

Nanoil ponúka najpredávanejšiu líniu vlasových produktov s tekutým hodvábom

Vyskúšajte celú líniu s tekutým hodvábom od Nanoilu, aby ste zvýšili účinok šampónu a získali perfektne ošetrené, zdravé, lesklé vlasy. Navštívte www.nanoil.sk a vyberte si najlepšie masky na vlasy s hodvábom a bezoplachové kondicionéry.